Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Sindelfingen
  • Kod pocztowy: 71069
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim jest podopieczny?

 

Starszy pan cierpi na Parkinsona, jest spokojną osobą. Porusza się przy pomocy chodzika. Wymaga pomocy przy codziennym ubieraniu i rozbieraniu oraz wstawaniu i siadaniu. Mieszka z żoną w domu jednorodzinnym z ogródkiem kwiatowym. Codziennie rano i wieczorem przychodzą służby medyczne aby wykąpać podopiecznego. Starszy pan nosi pampersy, jest podłączony do sondy żołądkowej, ponieważ ma problemy z przełykaniem. Wszelkie posiłki spożywa małymi kęsami. Żona przejmuje wszystkie obowiązki nad panem, a opiekunka/opiekun pomaga. Do głównych zadań opiekunki/opiekuna jest przygotowywanie posiłków (małżeństwo preferuje kuchnię niemiecką) oraz utrzymanie porządku w gospodarstwie domowym.

 

Oprócz osobnego pokoju jest również łazienka wyłącznie dla opiekunki/opiekuna. Na miejscu Internet oraz auto (automatyczna skrzynia biegów). Czas wolny uregulowany, codziennie od 13.30 do 15.30.

 

Oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego. Mile widziane prawo jazdy. Zlecenie dla osoby niepalącej.

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 535 909 300 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5360.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork