Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Radolfzell
  • Kod pocztowy: 78315
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis zlecenia i stanu zdrowia starszej Pani

Pacjentka ma 91 lat jest wdową. Jej mąż, którym również się opiekowaliśmy, zmarł dwa lata temu. Mieszka sama w domu jednorodzinnym z dużym ogrodem. Bez obaw – nie trzeba w nim pracować, ponieważ dba o niego ogrodnik. Przychodzi również sprzątaczka, która pomaga w prowadzeniu domu. Od sześciu lat świadczymy tam usługi opiekuńcze. To sprawdzone, lubiane przez opiekunki zlecenie.

Starsza Pani jest drobnej budowy, po operacji biodra – ma protezę. Jest obłożnie chora, nie może samodzielnie się poruszać ani stać o własnych siłach. Leży w specjalistycznym łóżku rehabilitacyjnym. W nim odbywa się cała higiena. Mycie, rozbieranie, ubieranie. Pani nie trzyma moczu, jest po operacji jelita grubego. Nosi pieluszki, które należy regularnie zmieniać. Raz w tygodniu przychodzą służby medyczne, przygotowują lekarstwa, myją włosy, a w razie konieczności kąpią starszą Panią. Jedzenie musi być płynne, najlepiej jakieś budynie, kaszki, zmiksowane zupki. Trzeba ją karmić.

W nocy starszej Pani należy 2-3 razy zmienić pieluszkę i pozycję leżenia, aby uniknąć odleżyn.

Źle słyszy, widzi, wszystko jednak rozumie, co się do niej mówi, nie ma zaburzeń pamięci. Jest małomówna, trzeba ją zachęcać do krótkich rozmów lub po prostu prowadzić monolog. Chętnie ogląda telewizję, a przy ładnej pogodzie spędza czas w ogrodzie. To spokojna i miła osoba.

Warunki bytowe opiekunki

Opiekunka ma do swojej dyspozycji sypialnię, pokój dzienny z balkonem, własną łazienkę i toaletę. Jest dostęp do Internetu oraz możliwość wykonywania tanich połączeń do Polski. Wieś Radolfzell ma 6 tys. mieszkańców i jest oddalona zaledwie 3 km od Jeziora Bodeńskiego. Można tam dojechać ogólnodostępnymi  środkami komunikacji. Sklepy są w pobliżu. Na zakupy można się wybrać: na piechotę, rowerem lub gdy opiekunka ma prawo jazdy to samochodem. Na miejsce najlepiej dojechać dużym autokarem. Z dworca odbierze opiekunkę ktoś z rodziny, najprawdopodobniej syn.

Wymagania

Opiekunka powinna być osobą niepalącą. Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym.

 

 

 

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 1008.

Powrót do ofert pracy