Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1600 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Freiburg
  • Kod pocztowy: 79100
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Starszy pan mieszka w domu jednorodzinnym z dużym ogrodem. Cierpi na zawroty głowy, nietrzymanie moczu, niedowidzi na jedno oko. Podopieczny niestety nie porusza się samodzielnie. Trzeba go transferować z łóżka na wózek, na krzesło, pod prysznic i odwrotnie, kilka razy dziennie. Starszego pana trzeba myć, golić, dbać o higienę jamy ustnej, ubierać i rozbierać. Podopieczny wymaga pomocy przy korzystaniu z toalety i spożywaniu posiłków. W gospodarstwie domowym jest również żona starszego pana, która nie wymaga żadnej opieki, jest w pełni samodzielna. Pani włącza się w opiekę nad mężem. Przygotowuje posiłki z pomocą opiekuna/opiekunki, jak również robi zakupy. W nocy starszym panem opiekują się dwie córki, które mieszkają na piętrze i prowadzą osobne gospodarstwo domowe. W domu u podopiecznego przebywa piesek, nad którym opiekę sprawuje również rodzina.

Dla opiekunki/opiekuna do dyspozycji własny pokój oraz Internet. Codzienna popołudniowa przerwa oraz dodatkowy czas wolny do uzgodnienia z rodziną. W wolnych chwilach można pojeździć rowerem po okolicy. Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego. Oferta przeznaczona dla opiekunek/ opiekunów posiadających doświadczenie w transferze oraz niepalących papierosów.

Ze względu na dźwiganie zlecenie raczej przewidziane jest dla mężczyzny.

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6882.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork