Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1180 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Lauffen
  • Kod pocztowy: 74348
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Pan ma 84 lata, niedowład prawej ręki, bardzo niepewnie się porusza. Po domku spaceruje z rolatorkiem, ale należy bardzo uważać, aby się nie potknął. Wymaga częstej asekuracji. Ma założony cewnik moczowy i nosi pieluchomajtki. Pan lubi pić dużo herbaty, dlatego trzeba często opróżniać woreczek, kilka razy dziennie. Jest osoba spokojną, raczej depresyjną i wycofaną, mało mówi. Większość czasu spędza w fotelu w pokoju dziennym. Przy ładnej, słonecznej pogodzie chętnie przebywa na tarasie. Prowadzi regularny tryb życia. Budzi się codziennie o 7.00  rano, a do łóżka kładzie się o 19.00. Noce są spokojne. Na śniadanie lubi zjeść kanapki z serem, a na kolację z wędliną. Na obiad chętnie je makaron tzw. Spaetzle. Nie lubi czerwonego barszczu. Starszego Pana należy trzy razy w tygodniu wykąpać pod prysznicem. W pozostałe dni higiena odbywa się w łóżku. Trzeba też pomagać w rozbieraniu się i ubieraniu. Dwa razy w tygodniu (we wtorki i piątki) przychodzi rehabilitant, który pomaga w ćwiczeniu chodzenia. Podopieczny dobrze widzi i słyszy, wydaje się też, że wszystko rozumie, co się do niego mówi.

Warunki bytowe opiekunki oraz organizacja pracy na miejscu

Opiekunka zamieszkuje wspólnie z podopiecznym w mieszkaniu, gdzie ma do swojej dyspozycji pokój, własną toaletę oraz łazienkę do wspólnego użytku. Jest dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz można korzystać z telefonu stacjonarnego.  Na miejscu jest rower. Sklepy są w pobliżu, większe zakupy robi synowa. O czas wolny trzeba się upomnieć. Starszy Pan codziennie po obiedzie ucina sobie drzemkę, wtedy spokojnie między 13.00 a 14.00 można pójść na spacer. Syn i synowa mieszkają w tej samej miejscowości, są bardzo mili i weseli. Często wpadają w odwiedziny do ojca. Syn jest pielęgniarzem.

Wymagania

Opiekunka osób starszych powinna być osobą nie palącą papierosy, znać język niemiecki w stopniu komunikatywnym lub dobrym. Powinna być osoba spokojną, cierpliwą i asertywną.

Na miejsce najlepiej dojechać dużym autokarem do Heilbronn skąd opiekunkę odbierze syn starszego pana.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4488.

Powrót do ofert pracy