Szczegóły ogłoszenia

 • Wynagrodzenie netto: 1275 EUR netto / miesiąc
 • Termin rozpoczęcia zlecenia:
 • Miejsce pracy: Konstanz
 • Kod pocztowy: 78467
 • Długość zlecenia: 8 tygodni
 • Dostęp do Internetu: tak
 • Sklepy w pobliżu: tak
 • Płeć podopiecznego: mężczyzna
 • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy ?

Pan ma 78 lat , 80 kg/175 cm wzrostu i pali papierosy. Stan zdrowotny podopiecznego ostatnio się pogorszył. Ma wiele dolegliwości. Ze względu na niewydolność płuc zarówno w ciągu dnia przez kilka godzin jak i w nocy jest podłączony do aparatu tlenowego, który ułatwia mu oddychanie. Na noc zakłada się specjalną maskę. Ból w kręgosłupie spowodował, że podopieczny leży w łóżku i całą toaletę trzeba przeprowadzić na leżąco. Przebieranie, mycie rano i wieczorem. Pan wszystkie potrzeby fizjologiczne załatwia do pieluszek, które trzeba regularnie wymieniać i dbać o higienę intymną. Choruje również na cukrzycę. Zastrzyki z insuliny dwa razy dziennie podają służby medyczne. Dbają również o badanie poziomu cukru jak i o kąpiel czy prysznic podopiecznego. Posiłki spożywa samodzielnie, dieta powinna być lekkostrawna, warzywa, makarony, zupy, produkty mleczne. Należy unikać słodkich potraw i słodyczy. To osoba o dość trudnym charakterze, nie wolno mu rozkazywać lub decydować za niego, jest na to uczulony. Szybko można go wyprowadzić z równowagi. Trzeba delikatnie i umiejętnie przekonać go np. do przyjmowania płynów lub jakiegokolwiek ruchu, krótkiego spaceru. Lubi dobrą książkę i pooglądać telewizję. Dużo śpi w ciągu dnia i jest raczej typem człowieka, który potrzebuje świętego spokoju. Bywa, że w nocy potrzebne jest wsparcie opiekunki.

Warunki mieszkaniowe ,organizacja pracy oraz oczekiwania wobec opiekunki

To wielorodzinny dom z ogródkiem i trawnikiem położony w przepięknej miejscowości Konstanz nad jeziorem bodeńskim. Bajeczna okolica u podnóża Alp na pograniczu trzech państw, Austrii, Szwajcarii i Niemiec . Opiekunka ma do dyspozycji pokój z osobnym wejściem. Własną łazienkę i toaletę. Na miejscu jest Internet. W domku jest jedno zwierzątko to kotek. Córka z rodziną mieszka obok. Codziennie od 13.00 do 15.00 przewidziana jest przerwa dla opiekunki. Jeżeli zdarzy się , że w nocy trzeba wstać do osoby starszej to spokojnie można stracony czas odespać w ciągu dnia. Wystarczy uzgodnić to z córką . Na zakupy można iść piechotą lub pojechać rowerem. Rano tuż po podaniu Insuliny przez służby medyczne, między 6.00 a 6.30 należy podać śniadanie. Z reguły jest to kromka chleba z marmoladą i kawa.

Wymagamy doświadczenia w opiece nad osobą leżącą, język niemiecki na poziomie bardzo dobrym lub dobrym. Opiekunka powinna mieć dobre nerwy, łagodne usposobienie oraz zdolności kulinarne. Można palić papierosy. Prawo jazdy jest mile widziane.

W codzienne obowiązki wprowadzi opiekunkę córka podopiecznego.

 

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

Zanim wyrazisz zgodę zapoznaj się z pouczeniem znajdującym się poniżej.

* ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Pouczenie:

 1. Współadministratorami danych osobowych są:
  • CareWork24 Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie [kod 00-867 Warszawa], ul. Jana Pawła II 27, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000562201, NIP 6972316254, REGON 361729081,
  • CareWork Sp. z o.o. Plus Sp. k. z siedzibą w Strzelcach Opolskich [kod 47-100 Strzelce Opolskie], ul. Henryka Pobożnego 1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000651140, NIP 7561980057, REGON 366026556,
  • GKT Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach [kod 44-100 Gliwice], ul. Dolnych Wałów 9, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000491645, NIP 6312651584, REGON 243443002,
  • GKT Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelcach Opolskich [kod 47-100 Strzelce Opolskie], ul. Henryka Pobożnego 1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000249722, NIP 7561894487, REGON 160058998,
   z którymi może się skontaktować się pisząc na adresy ich siedziby, lub pod numerem telefonu 32 336 90 60 fax:32 720 20 84
 2. Z inspektorem danych osobowych może się Pan/Pani skontaktować poprzez Tel: 32 336 90 60 lub pisząc na adres 44-100 Gliwice ul. Dolnych Wałów 9, e-mail: daneosobowe@carework.pl
 3. Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji będzie udzielona przez Panią/Pana zgoda (ART. 7 RODO) w celach, na które wyrazi Pan/Pani zgodę.
 4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie wyrażonej zgody, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.
 5. Jeżeli wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych do celów marketingowych Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane również w tym celu.
 6. Wyrażana przez Panią/Pana zgoda ma każdorazowo charakter dobrowolny jednak bez niej nie będziemy mogli informować o ofertach pracy jakie posiadamy i z jakich mógłby/by Pani/Pan skorzystać, konkursach oraz programach lojalnościowych.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej bez odrębnej zgody.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres prowadzenia działalności przez Współadminitratorów, a w przypadku wycofania zgody do momentu złożenia oświadczenia w tym przedmiocie, z zastrzeżeniem, że zaprzestanie przetwarzania danych nastąpi wyłącznie w zakresie, w jakim nastąpiło wycofanie zgody (tj. w zakresie poszczególnych celów przetwarzania danych osobowych – (rekrutacja lub marketing usług).
 9. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 10. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. lub powszechnie obowiązujących przepisów.
 11. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach dopasowania posiadanych kwalifikacji do proponowanej Pani/Panu oferty pracy oraz poprzez elektroniczne metody rekrutacji.
 12. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji Pani/Pana dane osobowe mogą być również powierzone do przetwarzania podmiotom powiązanym ze Współadministratorami lub podmiotom, którym dane przekazywane są na zasadzie powierzenia o ile jest to konieczne dla prawidłowego zrealizowania procesu rekrutacji (np. klientom poszukującym opiekuna lub partnerom którzy współpracują ze Współadministartorami przy obsłudze klientów mających zapotrzebowanie na usługi opieki).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5146.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork