Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1275 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Konstanz
  • Kod pocztowy: 78467
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy ?

Pan ma 78 lat , 80 kg/175 cm wzrostu i pali papierosy. Stan zdrowotny podopiecznego ostatnio się pogorszył. Ma wiele dolegliwości. Ze względu na niewydolność płuc zarówno w ciągu dnia przez kilka godzin jak i w nocy jest podłączony do aparatu tlenowego, który ułatwia mu oddychanie. Na noc zakłada się specjalną maskę. Ból w kręgosłupie spowodował, że podopieczny leży w łóżku i całą toaletę trzeba przeprowadzić na leżąco. Przebieranie, mycie rano i wieczorem. Pan wszystkie potrzeby fizjologiczne załatwia do pieluszek, które trzeba regularnie wymieniać i dbać o higienę intymną. Choruje również na cukrzycę. Zastrzyki z insuliny dwa razy dziennie podają służby medyczne. Dbają również o badanie poziomu cukru jak i o kąpiel czy prysznic podopiecznego. Posiłki spożywa samodzielnie, dieta powinna być lekkostrawna, warzywa, makarony, zupy, produkty mleczne. Należy unikać słodkich potraw i słodyczy. To osoba o dość trudnym charakterze, nie wolno mu rozkazywać lub decydować za niego, jest na to uczulony. Szybko można go wyprowadzić z równowagi. Trzeba delikatnie i umiejętnie przekonać go np. do przyjmowania płynów lub jakiegokolwiek ruchu, krótkiego spaceru. Lubi dobrą książkę i pooglądać telewizję. Dużo śpi w ciągu dnia i jest raczej typem człowieka, który potrzebuje świętego spokoju. Bywa, że w nocy potrzebne jest wsparcie opiekunki.

Warunki mieszkaniowe ,organizacja pracy oraz oczekiwania wobec opiekunki

To wielorodzinny dom z ogródkiem i trawnikiem położony w przepięknej miejscowości Konstanz nad jeziorem bodeńskim. Bajeczna okolica u podnóża Alp na pograniczu trzech państw, Austrii, Szwajcarii i Niemiec . Opiekunka ma do dyspozycji pokój z osobnym wejściem. Własną łazienkę i toaletę. Na miejscu jest Internet. W domku jest jedno zwierzątko to kotek. Córka z rodziną mieszka obok. Codziennie od 13.00 do 15.00 przewidziana jest przerwa dla opiekunki. Jeżeli zdarzy się , że w nocy trzeba wstać do osoby starszej to spokojnie można stracony czas odespać w ciągu dnia. Wystarczy uzgodnić to z córką . Na zakupy można iść piechotą lub pojechać rowerem. Rano tuż po podaniu Insuliny przez służby medyczne, między 6.00 a 6.30 należy podać śniadanie. Z reguły jest to kromka chleba z marmoladą i kawa.

Wymagamy doświadczenia w opiece nad osobą leżącą, język niemiecki na poziomie bardzo dobrym lub dobrym. Opiekunka powinna mieć dobre nerwy, łagodne usposobienie oraz zdolności kulinarne. Można palić papierosy. Prawo jazdy jest mile widziane.

W codzienne obowiązki wprowadzi opiekunkę córka podopiecznego.

 

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5146.

Powrót do ofert pracy