Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1400 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Gütersloh
  • Kod pocztowy: 33332
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opieki potrzebuje starsza pani w wieku 79 lat. Zdiagnozowano u niej demencję, choroba szybko postępuje. Ma problemy ze znajdowaniem odpowiednich słów, myli ustawienia programu w pralce, trzeba uważać na to, co robi. Podopieczna jest samodzielna fizycznie. Wymaga trochę nadzoru przy codziennej toalecie i kąpieli. Nie ma problemów z kontrolowaniem czynności fizjologicznych. Jednak dla pewności nosi pieluszki.

Rano jej samopoczucie i kondycja psychiczna są dużo lepsze. Wieczorami staje się rozdrażniona, szuka lekarstw, opiekunka musi zwracać na nią większą uwagę. Jest osobą która lubi aktywnie spędzać czas. Ulubione zajęcia starszej pani to praca w ogrodzie, spotkania towarzyskie z rodziną i znajomymi. Chętnie śpiewa i słucha muzyki. Lubi rozmawiać, czasami jest trochę uparta i złośliwa ale nie przejawia agresji. Trzy razy w tygodniu chodzi na 8 godzin do domu dziennej opieki na specjalne zajęcia dla osób chorych na otępienie starcze.

Mąż podopiecznej ma 84 lata. Nie wymaga szczególnej opieki. Jest sprawny zarówno fizycznie jak i umysłowo. Potrzebuje jedynie drobnego wsparcia podczas ubierania i przebierania. Szczególną trudność sprawia mu zakładanie skarpetek. Opiekunka powinna mu pomóc w tej czynności. Gdy trochę dłużej siedzi w jednej pozycji ma problem z wstawaniem z sofy, czy fotela. Wystarczy podać mu rękę i go podtrzymać, aby nie upadł podczas nagłej zmiany pozycji.

Opiekunka powinna mieć ciepłe i wesołe usposobienie. Do zadań opiekunki należy między innymi przygotowanie posiłków, prowadzenie gospodarstwa domowego. Bieżące zakupy w pobliskich sklepach organizuje opiekunka, cięższe zakupy przywozi samochodem córka starszych państwa. Na miejscu dostępny jest rower, z którego można śmiało korzystać. Ważne aby opiekunka angażowała w codzienne prace starszą panią i jej męża, powinni w jak największym stopniu utrzymywać samodzielność.

Do dyspozycji opiekunki ładny pokoik w domu jednorodzinnym (łazienka i toaleta do wspólnego użytku). Wokół domu ogród i sad oraz jeziorko. Opiekunka może palić papierosy na zewnątrz. Czas wolny jest dobrze uregulowany. Zapewniony jest dostęp do Internetu.

Poszukujemy doświadczonej opiekunki, która zna bardzo dobrze język niemiecki. Mile widziane zdolności kulinarne.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 65 520 47 18 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5004.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork