Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Stuttgart
  • Kod pocztowy: 70599
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznych

Żona podopiecznego to samodzielna nie wymagająca specjalnej opieki osoba. Ma 88 lat 65 kg/1,65 cm wzrostu. Jej jedyna dolegliwość to osłabione serce. Sama się myje, przebiera, spożywa posiłki. Porusza się bez żadnych trudności. Dobrze widzi, słyszy, nie ma problemów z pamięcią. Noce przesypia bardzo spokojnie. Należy jej pomóc tylko przy kąpieli czy prysznicu. Jest bardzo łagodna i życzliwa. Lubi robić na drutach i oglądać telewizję.

 

Mąż podopiecznej tez nie jest rudnym przypadkiem. Ma początki demencji. To 90 cio letni Pan. Ma 80 kg i 1,70 cm. Wzrostu. Codzienna poranną i wieczorną toaletę robi sam. Potrzebna mu pomoc tylko podczas kąpieli i przebieraniu się. Niepewnie się porusza, jego jedynym wsparciem jest laska. Z toalety korzysta samodzielnie, pieluszki nosi tylko dla bezpieczeństwa. Wszystkie posiłki śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje nie muszą być rozdrobnione. Podopieczny nosi okulary i źle słyszy dlatego należy do niego mówić głośno i wyraźnie. Ma łagodny charakter to spokojna i serdeczna osoba. W ramach rozrywki pan bardzo lubi rozwiązywać SUDOKU i tak jak żona oglądać telewizję.

Córka podopiecznych mieszka w Londynie. Reszta rodziny mieszka niedaleko niecałe 15 minut samochodem.

 

Warunki mieszkaniowe ,organizacja pracy oraz oczekiwania wobec opiekunki

Opiekuna ma do swojej dyspozycji dwa pokoje na poddaszu, ok. 30 m kwadratowych wraz z WC. Łazienka jest do wspólnego użytku. Jest Internet nie ma natomiast możliwości korzystania z telefonu.

Czas wolny jest dobrze uregulowany. Codziennie od 12.00 do 15.00 oraz 2 razy w tygodniu po 4 godziny. Zakupy można zrobić idąc na piechotę lub pojechać samochodem. Sklepy są blisko. Podopieczna gotuje posiłki a opiekunka jej w tym pomaga. Należy również pomóc w utrzymaniu gospodarstwa domowego, posprzątać, wyprać i poprasować pranie.

Na miejsce najlepiej dojechać pod wskazany adres małym busikiem.

Wymagamy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego i prawa jazdy. Opiekunka powinna być osobą samodzielną, wrażliwą, serdeczną i nieskomplikowaną. W domu nie można palić papierosów.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4870.

Powrót do ofert pracy