Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1350 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Kassel
  • Kod pocztowy: 34134
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznych

Starsza Pani jest po wylewie i w połowie sparaliżowana ale świadoma i można z nią bez problemu się porozumieć. Doskwiera jej tez wysokie ciśnienie oraz cukrzyca. Jest dosyć ciężka, waży 115 kg i ma 1,70 cm. Wzrostu. Większość czasu spędza w specjalistycznym łóżku. Dwa razy dziennie za pomocą specjalnego podnośnika zostaje przeniesiona na 2-3 godziny na wózek inwalidzki. Jest kompletnie uzależniona od opiekunki oraz służb medycznych i fizjoterapeutów. Służby medyczne codziennie rano myją podopieczną, wieczorem opiekunka musi tylko panią przebrać. Podopieczna nie trzyma moczu i ma chroniczne zaparcia. Nosi pieluszki, tymczasowo ma zakładany cewnik. Jest tez basen medyczny. Każdego dnia po południu przychodzi fizjoterapeuta. Noce są raczej spokojne. Posiłki powinny być rozdrobnione. Jest osobą rozmowną, sympatyczną. Chętnie słucha muzyki do czytania potrzebne jej są okulary.

 

Mąż podopiecznej ma 84 lata, 75 kg i 177 cm wzrostu. Jego głównym schorzeniem jest Parkinson. Ma Artrozę, problemy z kolanami i kręgosłupem. Porusza się na wózku inwalidzkim i przy pomocy balkonika. W domu jest zamontowana winda przyschodowa jest również specjalistyczne łóżko. Potrafi samodzielnie się ogolić, umyć zęby i poczesać. Mycie całego ciała oraz przebieranie przejmuje opiekunka. Do podopiecznego przychodzi rehabilitant. Niestety również starszy Pan nosi pieluszki i ma założony cewnik do powłok skórnych. Zdarzają mu się biegunki. Podczas korzystania z toalety należy panu pomóc w rozebraniu się i ubraniu oraz w higienie intymnej. Do pielęgnacji cewnika przychodzą służby medyczne. Jest sprawny umysłowo. To pogodny, rozmowny i sympatyczny Pan. Lubi gry towarzyskie, dobrą muzykę oraz spotkania z przyjaciółmi.

Warunki mieszkaniowe ,organizacja pracy oraz oczekiwania wobec opiekunki

Opiekunka ma do własnej dyspozycji 2 ładne , umeblowane pokoje. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. Na miejscu jest Internet. To ładny domek z trawnikiem i ogródkiem. Opiekunka prowadzi całe gospodarstwo domowe. Pranie, gotowanie, sprzątanie. Sklepy są niedaleko domu. Czas wolny co dziennie od 14.00 do 15.30 plus jeden cały dzień w tygodniu. Wtedy opiekę przejmuje ktoś z rodziny. Córka mieszka niedaleko rodziców.

Wymagamy dobrej lub komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Ponieważ podopieczną trzeba przebierać w łóżku , opiekunka powinna mieć doświadczenie w transferze i opiece nad obłożnie chorymi. Papierosy można palic na zewnątrz domu. Dojazd do Niemiec do osób starszych jest rodzinie obojętny. Może to być duży autokar lub pod sam dom busikiem.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5315.

Powrót do ofert pracy