Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Stuttgart
  • Kod pocztowy: 70825
  • Długość zlecenia: 4-5 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opieka nad leżącą panią

Seniorka jest łagodną i spokojną osobą. Jest bardzo osłabiona i nie może chodzić ze względu na problemy z kolanami. Ma cukrzycę, dwa razy dziennie przychodzą służby medyczne do podania insuliny. Jest sprawna intelektualnie, nie ma problemów z pamięcią. Pielęgnację ciała wykonuje się w łóżku, tak samo ubieranie i rozbieranie.  Należy głośno i wyraźnie mówić.  Panią przesadza się jeszcze od czasu do czasu na wózek inwalidzki w celu uniknięcia odleżyn – (transfer wózek – łóżko – wózek) lub na krzesełko toaletowe, pani współpracuje. Ma ok. 160 cm wzrostu, waga ok. 65 kg. Dużo drzemie w ciągu dnia – ma silne dolegliwości bólowe. Na noc przychodzi zająć się mamą na zmianę jedna z trzech córek.

Informacje organizacyjne 

Do kwietnia 2019 podopieczna była sprawna fizycznie, obecna sytuacja jest nowa i dla niej samej i dla otoczenia. Typowa opieka nad leżącą panią nie wymaga ciągłej obecności przy podopiecznej, jest czas na spokojne wykonanie prac domowych, można przy niej posiedzieć i przeglądać Internet czy poczytać książkę.

W tym samym domu mieszka jedna z córek podopiecznej z rodziną. Nie wykonuje się na ich rzecz żadnych prac domowych. Tylko w niedzielę przychodzi inna z córek z wnukiem starszej pani na obiad i wspólnie przygotowuje się posiłek (wspólnie nie oznacza, że opiekunka usługuje zdrowym ludziom, to jest faktycznie i wspólne przygotowanie i wspólne sprzątanie).

Zakupy załatwia samochodem jedna z córek albo jedzie się razem z nią do sklepu. Nie ma problemów z wydatkami na wyżywienie, opiekunka ma wpływ na wybór produktów.

Czas wolny dobrze uregulowany – przerwy poobiednie i dłuższe wolne.

Pokój ok. 20 m kwadratowych, standardowe wyposażenie. Są tanie połączenia na telefon stacjonarny do Polski i dostęp do Internetu przez WiFi

Kogo szukamy?

Opiekunki, która ma doświadczenie w pielęgnacji i ma świadomość, na czym polega opieka nad panią leżącą w łóżku. Znajomość zasad profilaktyki przeciwodleżynowej jest tu bardzo ważna. Wystarczy zwykła  kontaktowa znajomość języka niemieckiego, ważniejsze są umiejętności opiekuńcze. Gwarantowane wprowadzenie przez zmienniczkę. Termin rozpoczęcia pracy jest sztywny – 29 maja 2019, zakończenia do negocjacji ale przynajmniej do końca czerwca – pierwszych dni lipca (wraca obecna opiekunka)

Chętnie udzielimy więcej informacji o tej ofercie telefonicznie lub osobiście – Pani Ania z Oddziału w Lesznie, ul. Dworcowa 6, tel. 65 511 45 50 lub w każdym innym Oddziale firmy 

Można skorzystać także z poniższego formularza zgłoszeniowego:


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 61 110 07 83 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6674.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork