Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1150 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Siegen
  • Kod pocztowy: 57080
  • Długość zlecenia: 8 -12 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opieka nad chodzącym Panem w wieku 91 lat

Pan zachował bardzo dużą samodzielność jak na swój wiek – kontroluje potrzeby fizjologiczne, porusza się samodzielnie, zachował jasność umysłu.  Przy wstawaniu od czasu do czasu trzeba podać mu rękę ale nie ma żadnego dźwigania. Miewa chwile osłabienia, trzeba mu pomóc przy ubieraniu i rozbieraniu oraz przy myciu.  Podopieczny jest zdecydowanie pacjentem chodzącym.  Trochę słabo widzi, trzeba głośno do niego mówić. Jest spokojny, miły. Ma problemy z żołądkiem (dieta lekkostrawna). Lubi dobre jedzenie, świeżo przygotowane. Nie jest akceptowane przygotowywanie posiłków np. z mrożonek czy torebki. Smaczne posiłki z warzywnymi dodatkami to dla niego największa przyjemność.  Do 2014 roku opiekowaliśmy się małżonką starszego pana, niestety zmarła.

Dobre warunki bytowe i ogród

Piękny, duży dom na zielonym osiedlu Siegen (miejscowość położona w połowie drogi pomiędzy Kolonią a Fuldą). Przy domu jest ogród, mile widziana jest opiekunka, która lubi drobne prace ogrodowe. Starszy pan również chętnie wychodzi do ogrodu. Po zakupy jeździ się samochodem. Można też przejść się pieszo ale większy market jest w odległości ok. 2 km, może być za ciężko wracać z zakupami.  Bardzo dobre warunki bytowe (duży pokój z własną łazienką i ubikacją), jest dostęp do Internetu, osobna linia telefoniczna dla opiekunki. Oferta sprawdzona przez nasze opiekunki i dobrze oceniana. Walorem tej oferty pracy są spokojne warunki wykonywania obowiązków opiekunki.

Wymagania w stosunku do kandydatów

Ponieważ jest to opieka nad chodzącym panem,  nie wymaga się specjalnych umiejętności opiekuńczych. Szukamy osoby z dobrą znajomością języka niemieckiego i dobrą dykcją. Konieczne jest posiadanie aktywnego prawa jazdy, przede wszystkim dla ułatwienia pracy opiekunki. Szukamy kandydatki, którą cieszy przygotowywanie świeżych posiłków i spędzanie czasu w ogrodzie (nie trzeba wykonywać żadnych ciężkich prac ogrodowych). Dobre miejsce pracy dla osób bez dużego doświadczenia w opiece nad osobami starszymi.

Premia wakacyjna

Wystarczy, jeśli przepracujesz 30 dni na zleceniu w Niemczech między 15 lipca a 31 sierpnia, a dodatkowe 100 EUR netto będzie Twoje!

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/premia-100-eur-reke-prace-wakacje/

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 2561.

Powrót do ofert pracy