Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Gütersloh
  • Kod pocztowy: 33330
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Starszy Pan mieszka wspólnie ze swoją partnerką życiową, również 91-latką oraz psem. Pacjent niewiele się porusza, cierpi na artrozę.Większość czasu spędza w wózku inwalidzkim. Są dni, gdy lepiej się czuje, jest silniejszy wtedy sam potrafi wstać z wózka, przejść kawałeczek, czy zmienić swoją pozycję. Gdy jet w gorszej formie należy podać mu ramię, podnieść, pomóc w poruszaniu się po domu z balkonikiem. W mieszkaniu jest specjalistyczne łóżko rehabilitacyjne, w łazience specjalne uchwyty, podwyższenie na toaletę. Dwa razy dziennie, rano i wieczorem przychodzą służby medyczne (Pflegedienst). Myją, kąpią, przebierają i kładą do łóżka starszego pana.

Dwa razy w tygodniu przychodzi do pacjenta psychoterapeuta, ma za zadanie zmobilizować do życia starszego Pana.

Podopieczny ma założony cewnik.

Obiady są dostarczane do domu – nie trzeba gotować dla podopiecznego i jego partnerki. Trzeba dopilnować, aby starszy Pan przyjmował odpowiednią ilość płynów.

Jest sprawny intelektualnie. Nie ma problemów z pamięcią. Gorzej słyszy, nosi aparat słuchowy. Noce przesypia spokojnie. W domu jest elektroniczna niania. Podopieczny lubi oglądać telewizję, poczytać książki, prasę oraz towarzystwo swojego pupila.

Towarzyszka jego życia nie wymaga opieki, ale jak to mówi rodzina: „trzeba mieć na nią oko”. Zdarza się, że włączy piec lub coś w tym rodzaju. Potrafi być uciążliwa. Opiekunka powinna umieć rozładować powstałe napięcia.

Warunki bytowe, organizacja pracy oraz wymagania wobec opiekunki

Opiekunka ma do swojej dyspozycji własne mieszkanie z łazienką i toaletą. Czas wolny jest uregulowany. Rodzina podopiecznego mieszka na przeciw i chętnie zajmują się Panem, gdy opiekunka ma wolne. Sklepy są w pobliżu. Jest tez piesek, z którym dwa razy dziennie należy wyjść na krótki spacer i „siku”.

Telefon i Internet są w trakcie organizacji. Na miejsce można dojechać małym busikiem pod sam dom lub dużym autokarem.

Od opiekunki oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, sporej dawki empatii, cierpliwości oraz doświadczenia. Zdolności kulinarne nie są konieczne, na miejscu trzeba przygotować zaledwie śniadania i kolacje oraz posiłki dla siebie.

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5297.

Powrót do ofert pracy