Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Marienmünster
  • Kod pocztowy: 37696
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

INFORMACJE O PODOPIECZNEJ

Pani cierpi na rzadką chorobę Huntingtona – Pląsawicę, która charakteryzuje się kombinacją zaburzeń motorycznych (związanymi z ruchem), zachowania (zmiana nastroju) i zdolności poznawczych (odpowiedzialnych za myślenie). Jednym z głównych objawów są mimowolne ruchy przypominające taniec. W domu jest kilka urządzeń ułatwiających poruszanie się podopiecznej. Jest elektryczny wózek inwalidzki, balkonik, specjalne uchwyty i winda/podnośnik nad wanną w łazience. Ponieważ nie ma windy przy schodowej a łazienka jest niestety na piętrze, służby medyczne przenoszą podopieczną na piętro każdego dnia rano i wieczorem wykonują toaletę całego ciała. Pani wazy 7kg i ma 165 cm wzrostu.

Nosi pieluszki, nie trzyma moczu a jeżeli korzysta z toalety to trzeba jej pomoc w rozebraniu i ubraniu się oraz w higienie intymnej. Słabo widzi i słyszy , trzeba głośno i wyraźnie do niej mówić. Nie jest niestety sprawna intelektualnie. Noce przesypia spokojnie ale dla pewności opiekunka ma w pokoju tzw. elektroniczną nianię.

Bardzo ważne – każdy posiłek musi być rozdrobniony na papkę, podopieczna ma problemy z połykaniem. jest miła, serdeczna ale nieufna. Pani lubi spacery i pali papierosy. Mieszka w domku jednorodzinnym razem z mężem, który pracuje na zmiany.

WARUNKI BYTOWE I ORGANIZACJA PRACY W OPIECE

Opiekunka ma do swojej dyspozycji umeblowany pokój z dostępem do Internetu. Można korzystać z telefonu. Codzienna przerwa na odpoczynek przewidziana jest w godzinach od 13.00 do 14.00 dodatkowo dwa razy w tygodniu po 4 godziny. Czas wolny najlepiej wcześniej skonsultować z mężem podopiecznej. Pan pomaga w robieniu zakupów, najczęściej jedzie z opiekunką samochodem do pobliskich sklepów. W domu można palić papierosy. W domu jest jedno zwierzątko domowe – to kotek. Panią opiekujemy się od dwóch lat , to sprawdzone i spokojne zlecenie. Na miejscu jest nasza stała opiekunka, która z pewnością przekaże wiele cennych informacji dot. Opieki nad chorą. Z dworca odbierze opiekunkę mąż podopiecznej.

 

OCZEKIWANIA W STOSUNKU DO OPIEKUNKI

Od opiekunki wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego, zdolności kulinarnych oraz empatii.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 2958.

Powrót do ofert pracy