Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Hof
  • Kod pocztowy: 95028
  • Długość zlecenia: 12 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 3

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Od 4 lat opiekujemy się 50-letnią Panią po wylewie krwi do mózgu. Cierpi na zanik mowy (afazja), nie kontroluje swoich potrzeb fizjologicznych i większość czasu spędza w łóżku. Około 4 razy na dzień jest wykonywany transfer na wózek inwalidzki, podopieczna stara się pomóc rękoma, nie jest oporna. Dom jest wyposażony w niezbędne sprzęty, które znacznie ułatwiają pracę na miejscu. Jest podnośnik, uchwyty w łazience, fotel z funkcją regulacji, łóżko rehabilitacyjne oraz wózek inwalidzki z silniczkiem. Noce są spokojne, jednak dla bezpieczeństwa, rodzina  zakupiła elektroniczną nianię z kamerką, aby w razie potrzeby udzielić podopiecznej pomocy. Obowiązki związane z poranną i wieczorną toaletą przejmują służby medyczne, a w cotygodniowej kąpieli pomaga opiekunce mąż podopiecznej. Rodzina mocno angażuje się w opiekę i stara się wspierać opiekunkę. Matka podopiecznej przejmuje czynności związane z przygotowaniem posiłków oraz pomaga opiekunce w codziennych obowiązkach domowych – sprzątaniu, praniu, prasowaniu.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy na zleceniu

Opiekunka mieszka z rodziną podopiecznej (mąż + matka piętro wyżej) w domu jednorodzinnym. Ma do swojej dyspozycji umeblowany pokój z dostępem do Internetu (Stick), osobną łazienkę i toaletę.

Przebieg dnia u podopiecznej jest uregulowany. Od 12:30 -14:30 Przerwa popołudniowa, opiekunka może dowolnie kształtować swoją przerwę np. wyjść na spacer lub pojeździć na rowerze

Oczekiwania wobec opiekunki

Oczekujemy  komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w transferze.

Premia wakacyjna

Jeśli przepracujesz 30 dni na zleceniu w Niemczech między 15 lipca a 14 września, dodatkowe 100 EUR netto będzie Twoje! Jeśli przepracujesz 50 dni, to otrzymasz aż 150 EUR !

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/nawet-150-euro-netto-premii-za-wakacje/


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 2772.

Powrót do ofert pracy