Szczegóły ogłoszenia

 • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
 • Termin rozpoczęcia zlecenia:
 • Miejsce pracy: Freiburg im Breisgau
 • Kod pocztowy: 79102
 • Długość zlecenia: 4 tygodnie
 • Dostęp do Internetu: tak
 • Sklepy w pobliżu: tak
 • Płeć podopiecznego: kobieta
 • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Starsza Pani we wrześniu skończyła 91 jest drobnej budowy. Mieszka sama w mieszkaniu z tarasem. Jakiś czas temu straciła dwójkę dorosłych dzieci. Stała się przez to bardzo smutna i depresyjna. Ze względu na wiek jest mocno osłabiona i ma początki Parkinsona. Tylko w stanach przesilenia bardziej trzęsą jej się ręce. Poza tym objawy są delikatne. Prawie nie widzi, cierpi na tak zwane zwyrodnienie plamki żółtej związanej z wiekiem (AMD).

Ponieważ Pani często się w nocy budzi i korzysta z toalety, jej opiekun prawny zapewnił nocną opiekę medyczną. Każdej nocy przy starszej pani czuwa pielęgniarka, która nie tylko opiekuje się w nocy ale również raz w tygodniu kąpie podopieczną. Pani nosi profilaktycznie pieluszki . Z toalety korzysta z niewielką pomocą opiekunki przy wstawaniu i siadaniu.

Codzienną, poranną i wieczorną toaletę oraz ubieranie i rozbieranie przejmuje opiekunka.

Pani porusza się o własnych siłach ale potrzebuje pomocy. W domu są wszystkie potrzebne urządzenia ułatwiające przemieszczanie się starszej Pani. Jest winda przyschodowa, wózek inwalidzki, balkonik, łóżko rehabilitacyjne oraz nadstawka nad toaletę. Dwa razy w tygodniu przychodzi z wizytą lekarz i rehabilitant.

To miła, spokojna Pani, często odwiedzają ją znajomi, jej jedyna rodzina to daleka kuzynka, która raczej rzadko ją odwiedza. Pani lubi

 

Warunki mieszkaniowe ,organizacja pracy oraz oczekiwania wobec opiekunki

Dla opiekunek przeznaczone są dwa pokoje jeden dla pielęgniarki na czas nocnej opieki a drugi dla opiekunki. To przestronny duży , umeblowany pokój z dostępem do Internetu. Toaleta i łazienka są do własnego użytku. Jest sporo czasu wolnego. Codziennie od 14.00 do 16.00 oraz 2 x w tygodniu po 4 godziny. Podopieczna może tez na dłużej zostać sama. W tym czasie warto zrobić zakupy. Sklepy są nieopodal 5 min na piechotę. Opiekunka prawna odwiedza podopieczną kilka razy w tygodniu. Robi większe zakupy, organizuje wizyty lekarskie, zabiera starszą Panią na spacery.

Opiekunka ma naprawdę komfortowe warunki pracy. Do jej obowiązków należy utrzymanie ładu i porządku w mieszkaniu oraz gotowanie posiłków. Należy zadbać aby zawsze były drobno pokrojone.

Przy ładnej pogodzie należy zadbać o kwiatki na tarasie. Papierosy można palić na zewnątrz domu

Opiekunkę z dworca odbiera opiekunka prawna, która również wprowadzi na miejscu we wszystkie obowiązki.

Od opiekunki oczekujemy dobrej lub mocno komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, empatii oraz umiejętności kulinarnych.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

Zanim wyrazisz zgodę zapoznaj się z pouczeniem znajdującym się poniżej.

* ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Pouczenie:

 1. Współadministratorami danych osobowych są:
  • CareWork24 Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie [kod 00-867 Warszawa], ul. Jana Pawła II 27, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000562201, NIP 6972316254, REGON 361729081,
  • CareWork Sp. z o.o. Plus Sp. k. z siedzibą w Strzelcach Opolskich [kod 47-100 Strzelce Opolskie], ul. Henryka Pobożnego 1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000651140, NIP 7561980057, REGON 366026556,
  • GKT Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach [kod 44-100 Gliwice], ul. Dolnych Wałów 9, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000491645, NIP 6312651584, REGON 243443002,
  • GKT Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelcach Opolskich [kod 47-100 Strzelce Opolskie], ul. Henryka Pobożnego 1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000249722, NIP 7561894487, REGON 160058998,
   z którymi może się skontaktować się pisząc na adresy ich siedziby, lub pod numerem telefonu 32 336 90 60 fax:32 720 20 84
 2. Z inspektorem danych osobowych może się Pan/Pani skontaktować poprzez Tel: 32 336 90 60 lub pisząc na adres 44-100 Gliwice ul. Dolnych Wałów 9, e-mail: daneosobowe@carework.pl
 3. Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji będzie udzielona przez Panią/Pana zgoda (ART. 7 RODO) w celach, na które wyrazi Pan/Pani zgodę.
 4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie wyrażonej zgody, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.
 5. Jeżeli wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych do celów marketingowych Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane również w tym celu.
 6. Wyrażana przez Panią/Pana zgoda ma każdorazowo charakter dobrowolny jednak bez niej nie będziemy mogli informować o ofertach pracy jakie posiadamy i z jakich mógłby/by Pani/Pan skorzystać, konkursach oraz programach lojalnościowych.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej bez odrębnej zgody.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres prowadzenia działalności przez Współadminitratorów, a w przypadku wycofania zgody do momentu złożenia oświadczenia w tym przedmiocie, z zastrzeżeniem, że zaprzestanie przetwarzania danych nastąpi wyłącznie w zakresie, w jakim nastąpiło wycofanie zgody (tj. w zakresie poszczególnych celów przetwarzania danych osobowych – (rekrutacja lub marketing usług).
 9. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 10. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. lub powszechnie obowiązujących przepisów.
 11. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach dopasowania posiadanych kwalifikacji do proponowanej Pani/Panu oferty pracy oraz poprzez elektroniczne metody rekrutacji.
 12. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji Pani/Pana dane osobowe mogą być również powierzone do przetwarzania podmiotom powiązanym ze Współadministratorami lub podmiotom, którym dane przekazywane są na zasadzie powierzenia o ile jest to konieczne dla prawidłowego zrealizowania procesu rekrutacji (np. klientom poszukującym opiekuna lub partnerom którzy współpracują ze Współadministartorami przy obsłudze klientów mających zapotrzebowanie na usługi opieki).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4761.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork