Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Duesseldorf
  • Kod pocztowy: 40472
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim jest nasza podopieczna

Sprawujemy opiekę nad panią w wieku 90 lat. Pani choruje na cukrzycę, ma problemy z sercem i ogólne dolegliwości związane z wiekiem. W przeszłości miała operację związaną z wypadaniem dysku. Ma alergię na dym tytoniowy, dlatego opiekunka nie może być osoba palącą papierosy. Do pomocy przychodzą niemieckie służby medyczne Pflegedienst – podają insulinę, rozkładają leki, mierzą poziom cukru. Pozostałe zadania z zakresu opieki trzeba wykonywać samodzielnie – między innymi codzienna toaleta (odbywa się w łóżku), zakładanie pieluszkomajtek na noc, zmiana ubrania.

Podopieczna  jest spokojną osobą, ma łagodne usposobienie, z wdzięcznością przyjmuje pomoc i docenia pracę opiekunki.

Opiekunka prowadzi dom – zakupy, przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie itp. Ze względu na cukrzycę, u starszej pani należy zapoznać się z ogólnymi zasadami żywienia diabetyków. W obowiązki wprowadzi zmienniczka, przekaże również informacje o tym, co starsza pani najbardziej lubi jeść, jak wygląda przebieg dnia i wiele innych cennych wskazówek.

Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym. W pobliżu są duże centra handlowe i sklepy. Córka starszej pani mieszka ok. 20 km od mamy. Wie, co oznacza opieka nad osobą starszą, ponieważ współpracuje z nami od 2013 roku (wcześniej pod opieką był jeszcze jej tata).

Warunki mieszkaniowe i wymagania wobec opiekunki

Dobrze uregulowane warunki pracy w opiece, do dyspozycji – dwa ładne pokoje, WC do wyłącznego użytkowania, osobny prysznic. Jest dostęp do Internetu i tanie połączenia telefoniczne do Polski (Flatrate) na telefony stacjonarne, czas na dłuższy wypoczynek i codzienna przerwa popołudniowa. W domu nie ma zwierząt.

Wymagamy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Mile widziana rozmowna, wesoła i pogodna opiekunka. Posiadanie prawa jazdy nie jest wymagane.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 2223.

Powrót do ofert pracy