Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Stuttgart
  • Kod pocztowy: 70186
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznej

Starsza Pani aktualnie cierpi na depresję i ma początki demencji .Choruje też na cukrzycę drugiego stopnia. To drobnej budowy osoba .Ze względu na stany depresyjne kilka razy w tygodniu chodzi na terapię oraz leczy się w klinice dziennego pobytu w Stuttgarcie. Jest raczej samodzielna. Niechętnie ale sama się myje i przebiera. Potrzeby fizjologiczne załatwia bez pomocy opiekunki, profilaktycznie nosi wkładki. Porusza się za pomocą balkonika. W nocy bywa , że budzi się dwa – trzy razy. Nie jest wymagana obecność opiekunki. Lekarstwa, które przyjmuje , przygotowuje i podaje służba medyczna. Widzi i słyszy bardzo dobrze. Z powodu lekkiej demencji Pani jest zdezorientowana i czasami nie potrafi dobrać odpowiednich słów. Chętnie udziela się w kuchni dlatego należy jej przydzielić konkretne zadanie aby czuła się potrzebna. Bardzo lubi uczestniczyć w przeróżnych wydarzeniach kulturowych. Ponieważ jest miłośniczką muzyki często trzeba ją podwieźć na wieczorne koncerty muzyczne. Jest duszą towarzystwa. Chodzi do kościoła, na spacery, do restauracji czy kawiarni. Lubi spotykać się ze znajomymi. Jest osobą , która lubi mieć wszystko pod kontrolą ale ma miłe usposobienie.

 

Warunki mieszkaniowe ,organizacja pracy oraz oczekiwania wobec opiekunki

Opiekunka ma dostateczną ilość czasu wolnego. Podopieczna często bywa na terapiach. W dniach powszednich czas na wypoczynek przewidziany jest w godzinach między 14.00 a 15.00 oraz dodatkowo 2 x po 4 godziny w tygodniu. Opiekuna ma swój własny, umeblowany pokój a łazienkę i toaletę do własnego użytku. Zakupy można zrobić nieopodal w sklepie. Na miejscu jest rower. Rodzina postanowiła zakupić samochód, którym opiekunka będzie mogła wozić podopieczną na wybrane imprezy kulturalne lub do kościoła. Instalacja Internetu również została już zaplanowana.

Wymagamy bardzo dobrej lub dobrej znajomości języka niemieckiego oraz prawa jazdy. Mile widziane zamiłowanie do muzyki. Opiekunka powinna być osobą , z którą podopieczna będzie mogła porozmawiać na temat muzyki oraz wydarzeń kulturalnych. Łagodny, spokojny i serdeczny charakter z pewnością będzie pomocny w opiece nad starszą Panią. Na miejsce można dojechać dużym autokarem, małym busem pod sam dom lub własnym samochodem.

 

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 604 199 425 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5026.

Powrót do ofert pracy