Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Ludwigsburg
  • Kod pocztowy: 71638
  • Długość zlecenia: 4 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Starsza Pani, nad którą sprawujemy opiekę

Opiekujemy się 81-letnią Panią, która choruje na zaburzenie krążenia w tętnicach obwodowych, gruczolaki przysadki mózgowej, osteoporozę, nadciśnienie i astmę. Podopieczna wymaga pomocy przy porannej i wieczornej toalecie oraz podczas cotygodniowej kąpieli. Starsza Pani ma również problemy z nietrzymaniem moczu, nosi wkładki higieniczne lub pieluchomajtki. Z toalety korzysta samodzielnie. W wyniku urazowego uszkodzenia mózgu miewa zawroty głowy, porusza się bardzo niepewnie za pomocą chodzika.

Opiekunka przejmuje wszystkie czynności związane z pielęgnacją seniorki oraz obowiązki związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego. Podopieczna waży około 68kg i ma 155 cm wzrostu. Jest miłą i serdeczną osobą. Seniorka pali papierosy (około 7 sztuk na dzień), dlatego opiekunka może też być osobą palącą. Do ulubionych zajęć starszej pani należy słuchanie muzyki lub oglądanie telewizji. Chętnie czyta gazety i gra w gry planszowe.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy na miejscu

Opiekunka mieszka wraz z podopieczną w bloku na 3 piętrze. W mieszkaniu podopiecznej został przygotowany dla niej umeblowany pokoik (łóżko, szafa, stolik, telewizor). Toaleta i łazienka, którą dostosowano do potrzeb starszej Pani (specjalne uchwyty, podnośnik wannowy, nakładka toaletowa) jest do wspólnego użytku. Opiekunka może kontaktować się z rodziną korzystając z Internetu lub telefonu (tanie połączenia na numery stacjonarne do Polski). Sklepy są w pobliżu. Można bez problemów wybrać się na zakupy pieszo.

Starszej Pani nie należy przez dłuższy czas pozostawiać bez opieki. Podczas przerw, gdy opiekunka opuszcza mieszkanie, podopieczną zajmuje się jej siostra, która mieszka w tym samym bloku. Dłuższe przerwy najlepiej omawiać  z rodziną, która jest bardzo miła i stara się przejąć opiekę, gdy opiekunka chce skorzystać z czasu wolnego.

Na zlecenie można pojechać dużym autokarem. Rodzina odbierze opiekunkę z dworca autobusowego.

Oczekiwania wobec opiekunki

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i niesamodzielnymi. Mile widziane zdolności kulinarne.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4410.

Powrót do ofert pracy