Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1280 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Fellbach
  • Kod pocztowy: 70736
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Opiekujemy się 90-letnią Panią, która choruje na lekką demencję oraz Parkinsona w początkowym stadium. Seniorka waży 63kg i ma 164 cm wzrostu. Porusza się samodzielnie, ale jej chód jest niepewny. Boi się upadku. Starsza Pani ma drobne problemy z potrzebami fizjologicznymi. Ma często złudne uczucie parcia na stolec. W ciągu dnia nosi wkładki higieniczne, a na noc zakłada pieluszkę dla pewności. Opiekunka pomaga starszej Pani w dbaniu o higienę osobistą oraz podczas ubierania i rozbierania. Trzy razy w tygodniu w domu podopiecznej pojawiają się służby medyczne, które prowadzą seniorkę pod prysznic i pomagają się umyć. Noce są zazwyczaj spokojne Nie ma regularnego wstawania, jednak od czasu do czasu starsza Pani woła opiekunkę, aby ta zaprowadziła ją do toalety i udzieliła pomocy.

Warunki mieszkaniowe oraz organizacja pracy na zleceniu

Opiekunka ma do swojej dyspozycji ładny, umeblowany, przytulny pokój w mieszkaniu podopiecznej. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. Opiekunka może na miejscu korzystać z Internetu – działa bardzo sprawnie. W mieszkaniu nie wolno palić papierosów. Mile widziana osoba niepaląca.

Sklepy są w pobliżu. Na zakupy można wybrać się pieszo. Codzienna przerwa popołudniowa trwa od 13:00 do 15:00. Dłuższy czas wolny najlepiej ustalić na miejscu z córkami podopiecznej, które są bardzo miłe i są sporym wsparciem oraz przejmują opiekę nad matką podczas nieobecności opiekunki.

Wymagania wobec opiekunek

Od opiekunki oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w pracy w opiece nad osobami starszymi.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4294.

Powrót do ofert pracy