Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Stuttgart
  • Kod pocztowy: 71701
  • Długość zlecenia: 8
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Seniorka jest bardzo łagodną i spokojną osobą. Jest wyczerpana dlatego dużo siedzi i odpoczywa. Niedawno przeszła zapalenie płuc i półpaśca ale powoli dochodzi do siebie. Ma cukrzycę, dwa razy dziennie przychodzą służby medyczne do podania insuliny. Nie ma apetytu, trzeba zachęcić panią do zjedzenia obiadu i pozostałych posiłków. Wymaga pomocy przy myciu, kąpaniu, ubieraniu się i korzystaniu z toalety. Jest sprawna intelektualnie, nie ma problemów z pamięcią. Trzeba do niej mówić głośno i wyraźnie. Noce przesypia spokojnie, nie trzeba wstawać. jej najbliższa rodzina mieszka tuz obok. Często odwiedzają podopieczną o różnych porach ale najczęściej gdy zbliża się pora obiadu lub kolacji :).

Warunki bytowe opiekunki

Opiekunka osób starszych ma pokój o powierzchni ok 20 m2. Łazienka i toaleta są wspólne. Na zakupy opiekunka jedzie z kimś z rodziny. czas wolny codziennie po obiedzie. Papierosy można palić na zewnątrz domu. Internet jest bezprzewodowy.

Oczekiwania

Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Mile widziane zdolności kulinarne.

 

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/premia-1000-dla-opiekunek-carework/


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6674.

Powrót do ofert pracy