Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Mudersbach
  • Kod pocztowy: 57555
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczna mieszka w niewielkiej miejscowości w domku jednorodzinnym. Jakiś czas temu przebywała w szpitalu, upadła i niestety złamała kilka kręgów. Obecnie niepewnie się czuje, boi się, że się wywróci i znowu coś złamie.  Po wcześniejszym złamaniu również niesprawną prawą rękę.

Podopieczna wymaga stałej asekuracji i pomocy. Nie potrafi się samodzielnie ubrać i rozebrać. Niechętnie się myje. W łazience jest specjalny podnośnik ułatwiający kąpiel w wannie. Służby medyczne przychodzą codziennie do zakładania rajstop uciskowych a raz w tygodniu do kąpieli starszej pani. Opiekunka codziennie rano i wieczorem pomaga w toalecie, starsza Pani stoi przy umywalce a opiekunka ją myje.

Seniorka wstaje i siada z niewielką pomocą , wystarczy podać jej rękę , nie trzeba dźwigać. W związku z tym należy pójść z podopieczna również do toalety i pomóc jej w zdjęciu ubrań i siadaniu i to zarówno w ciągu dnia jak i nocy. Pani profilaktycznie nosi pieluszki.

Codziennie po śniadanku około 9.00 opiekunka ćwiczy z podopieczną chodzenie z pomocą rolatorka. Około południa jest obiad, seniorka nie przepada za mięskiem. Później drzemka a o 15.00 kawusia, coś słodkiego no i pogaduchy. Około 20.30 starsza pani idzie spać.

Przygotowane dla niej posiłki muszą być odpowiednio drobno pokrojone w tej postaci potrafi sama zjeść. Opiekun/opiekunka powinien dopilnować aby podopieczna piła odpowiednią ilość płynów.

Jej sprawność intelektualna niestety też już zawodzi. Pani ma początkującą demencję. Jest jednak bardzo spokojna, czasami płaczliwa, nie ma tendencji do uciekania.

Lubi sobie pójść na spacer, do kościoła, spotkać się z bliskimi.

Codziennie między 13.00 a 15.00 podopieczna ucina sobie drzemkę, opiekunka ma wtedy czas na wypoczynek.

Raz w tygodniu przyjeżdża córka i robi zakupy.

Opiekunka ma do swojej dyspozycji pokój z dostępem do własnej toalety, łazienka jest wspólna. Internet jest w trakcie organizacji. W domu nie można palić papierosów.

Od opiekunki/opiekuna oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego.

 

Premia Wielkanocna

Jeżeli zostaniesz na zleceniu do 26 kwietnia 2019 gwarantujemy premię w wysokości 200 EUR netto za dni świąteczne 19, 21 i 22 kwietnia.

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6970.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork