Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Borchen
  • Kod pocztowy: 33178
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy ?

Od prawie 5 lat sprawujemy opiekę nad obecnie już 95 letnią Panią, chorą na demecncję. Choroba jest dość zaawansowana.  Podopieczna, miewa swoje humory, lubi postawić na swoim, jest uparta, nie znosi sprzeciwu. Irytuje się gdy nikt jej nie rozumie ale nie jest agresywna raczej zachowuje się jak duże dziecko.

Starsza Pani ma kilka ulubionych zajęć np. w ogródku, nie należy jej wyręczać, wręcz przeciwnie warto ją zaangażować. Ostatnio wykazała chęć uczenia się po polsku.

Ogólnie jest osłabiona, porusza się niepewnie, w domu jest wózek inwalidzki, balkonik. W łazience specjalne uchwyty i winda nad wanną. Nie trzeba jej dźwigać , przy siadaniu lub wstawaniu wystarczy podać rękę. Niechętnie się myje, opiekunka musi przejąć w pełni kontrolę i czynności z poranną i wieczorną toaletą. Pomimo, że starsza pani nosi pieluszki, w nocy  budzi się za potrzebą i trzeba z nią pójść do toalety. W mieszkaniu jest elektroniczna niania i czujnik ruchu.

Przygotowane posiłki powinny być drobno pokrojone, należy dopilnować aby podopieczna piła odpowiednią ilość płynów.

Warunki mieszkaniowe opiekunki

To duży, umeblowany i wyposażony pokój z dostępem do bezprzewodowego Internetu. To mieszkanie w wielorodzinnym budynku. Toaleta oraz łazienka są do wspólnego uzytku.

Sklepy są w pobliżu można pójść na piechotę lub podjechać rowerem. papierosy można palić na zewnątrz domu. Czas wolny codziennie wieczorem , gdy przychodzi syn oraz 2 razy w weekend po 4 godziny gdy przychodzi córka.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz praktycznego praktycznego w opiece nad chorym z demencją. na miejscu jest zmienniczka, która wprowadzi opiekunkę osób starszych we wszystkie obowiązki oraz przekaże istotne informacje dot. opieki nad starszą panią.

 

Premia Wielkanocna jest w zasięgu twojej ręki !!!!

Wielkanocne premiowanie

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 2510.

Powrót do ofert pracy