Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Taufkirchen
  • Kod pocztowy: 82024
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy ?

Opiekujemy się 80-letnią Panią, która choruje na demencję. Ze względu na ogólne osłabienie starcze ma również problemy z poruszaniem się. Podopieczna waży 55kg i ma 160 cm wzrostu. Korzysta z wózka inwalidzkiego. Zazwyczaj potrafi samodzielnie wstać z łóżka, lub krzesła i przesiąść się na wózek. Miewa jednak gorsze dni, kiedy wymaga pomocy ze strony opiekunki. Podczas porannej i wieczornej toalety oraz kąpieli należy Panią wspierać i nadzorować. Łazienka jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, co znacznie ułatwia pracę na miejscu. Podopieczna nie kontroluje swoich potrzeb fizjologicznych i nosi pieluchomajtki. Noce są spokojne. Seniorka nie budzi opiekunki. Raz w tygodniu do domu przychodzi lekarz, który przygotowuje dawki lekarstw. Opiekunka powinna przypominać starszej Pani o regularnym przyjmowaniu leków i kontrolować ich zażywanie.

Do zadań opiekunki należy również przygotowywanie posiłków. Podopieczna potrafi samodzielnie jeść. Dań nie trzeba rozdrabniać, ani kroić na mniejsze kawałeczki.  Starsza Pani preferuje lekkostrawną, pełnowartościową dietę.

Warunki mieszkaniowe opiekunki

Mieszkanie podopiecznej jest przestronne, czyste i zadbane. Opiekunka ma do swojej dyspozycji pokój z dostępem do Internetu. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. W pobliżu są sklepy. Na zakupy można pójść pieszo, wybrać się na rowerze lub podjechać samochodem.

Codzienna przerwa popołudniowa pomiędzy 12:00 – 14:00. Dodatkowo 2 razy w tygodniu dłuższe przerwy 4 – 6h. Podopieczna nie wymaga stałej obecności opiekunki. W czasie wolnym można wybrać się na spacer po mieście, lub przejażdżkę rowerem po malowniczej okolicy.

Wymagania wobec opiekunki

Od opiekunki wymagamy dobrej lub mocno komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad seniorami z demencją. Mile widziane zdolności kulinarne. Opiekunka może być osobą palącą. Papierosy można palić na zewnątrz.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5656.

Powrót do ofert pracy