Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Wohltorf
  • Kod pocztowy: 21521
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

To drobnej budowy , 87 letnia Pani chorująca na osteoporozę. Ze względu na złamanie ramienia i kilku kręgów przebywała w szpitalu, większość czasu leżąc. Doszło do częściowego zaniku mięśni. Dużo czasu spędza w wózku inwalidzkim. Potrafi z pomocą drugiej osoby wstać i położyc się do łóżka i na odwrót. Trzeba jej podać rękę przy wstawaniu i siadaniu. W domu jest rolator i laska, które ułatwiają jej pokonywanie krótkich dystansów. Służby medyczne (Pflegedienst) przychodzą codziennie od poniedziałku do piątku i pomagają w toalecie, myciu  i przebieraniu się. Podopieczna nosi pieluszki ale kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne i samodzielnie korzysta z toalety. Trzeba przypilnować aby tuż przed położeniem jej spać skorzystała z toalety, jest wtedy gwarancja, że prześpi spokojnie całą noc. Czasami się budzi aln nie potrzebuje pomocy. Przygotowane przez opiekunke posiłki spożywa samodzielnie, nie trzeba jej karmić. Ma kłopoty ze słuchem, należy do niej głośno i wyraźnie mówić.

Strasza pani jest bardzo uprzejmą, pomocną i kulturalną osobą. Sama sobie organizuje czas wolny, czyta gazety, ogląda telewizję. Lubi porządek wokół siebie.

Mieszkanie oraz organizacja pracy na miejscu

Opiekunka zamieszkuje z podopieczną i jej synem w domku jednorodzinnym z ogródkiem. Dla opiekunki przeznaczony został pokój wyposażony min. w telefon, telewizor i umywalkę. Jest bezprzewodowy Internet. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. Syn ma wydzieloną swoją część mieszkalną, nie trzeba u niego sprzątać. Robi pranie swoich i mamy rzeczy, pomaga w zakupach. Opiekunka gotuje wszystkie posiłki, śniadania, obiady a kolacje przygotowuje również dla syna podopiecznej. Dzień jest bardzo dobrze rozplanowany, opiekunka otrzyma harmonogram.

Czas wolny jest dobrze uregulowany, codziennie od 14.00 do 16.00 oraz dwa razy w  tygodniu po 4 godziny.

Na miejsce najlepiej dojechać dużym autokarem do Hamburga, później  tramwajem do Wohltorf skąd z dworca opiekunkę odbierze syn starszej pani.

Wymagania

od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego. To zlecenie dla niepalącej, powściagliwej, punktualnej i godnej zaufania osoby.

PREMIA

Dodatkowa premia za Wigilię i 2 dni świąt Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Za każdy z tych dni otrzymasz dodatek świąteczny w wysokości 85 EUR brutto

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3497.

Powrót do ofert pracy