Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Tauche
  • Kod pocztowy: 15848
  • Długość zlecenia: 4 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Starsza Pani jest prawdziwą artystyczną duszą. Kocha muzykę i życie w zgodzie z naturą. Mieszka w drewnianym domu na wsi z dala od ludzi. Nie ogląda telewizji, to bardzo wrażliwa osoba. Lubi malować, grać na fortepianie, słuchać muzyki, czytać oraz jogę. Uwielbia ład i porządek. Jest też osobą bardzo towarzyską i rozmowną, codziennie ją ktoś odwiedza. Ma 86 lat, 60 kg i  1,65 cm wzrostu. Przeszła wylew, jej lewa strona ciała jest sparaliżowana i porusza się na wózku inwalidzkim. Cierpi na epilepsję. Bierze leki, ale zdarza się, że ma małe napady epileptyczne. W domu są specjalne wskazówki dla opiekunki, jak w tej sytuacji należy się zachować i co należy zrobić.

Potrzebuje pomocy w codziennym funkcjonowaniu. Ubieraniu i rozbieraniu, trzeba ją umyć, wykąpać, pomóc w skorzystaniu z toalety – nie nosi pieluszek. Noce są spokojne. Jest wegetarianką, je niewiele, ale lubi świeże i wegetariańskie potrawy. Posiłki powinny być drobno pokrojone lub zmiksowane. Ma dobrą pamięć, niestety gorzej słyszy i widzi – nosi okulary.

Warunki bytowe opiekunki i organizacja pracy na miejscu

Opiekunka zamieszkuje wspólnie z podopieczną. Został dla niej przygotowany duży pokój z drewnianym tarasem. Cały dom jest ciekawie urządzony, jest też sauna, a domek położony jest na jeziorem. Pomimo, że podopieczna nie ogląda telewizji opiekunka ma w swoim pokoju telewizor, dostęp do Internetu, duży regał i łóżko. Toaleta i łazienka są do wspólnego użytku. Na miejscu jest samochód, z pomocą którego opiekunka załatwia wszystkie sprawunki, np. zakupy. W czasie jej nieobecności starszą Panią zajmują się sąsiedzi lub znajomi. Czas wolny jest zagwarantowany, ale do ustalenia na miejscu. Nie można palić papierosów. Na miejsce najlepiej dojechać pod wskazany adres lub do Frankfurtu nad Odrą. Niektóre opiekunki dojeżdżają własnym samochodem.

Oczekiwania wobec opiekunki

Oczekujemy dobrej lub bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego i prawa jazdy. Opiekunka powinna mieć doświadczenie w kuchni wegetariańskiej, być osobą wrażliwą na piękno, lubiącą kontakt z naturą oraz porządek.

Warunki pracy w CareWork

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 2883.

Powrót do ofert pracy