Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Grevenbroich
  • Kod pocztowy: 41517
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

To 92-letnia pani z demencją. Jak na swój wiek, jest w zadziwiająco dobrej formie fizycznej.

Wymaga niewielkiej pomocy w porannej toalecie, potrafi się sama umyć i ubrać. Co do mycia to robi to niechętnie ale to akurat typowe zachowanie u osób z demencją. Porusza się samodzielnie, w domu zamontowano profilaktycznie  specjalne uchwyty np. w łazience. Ponadto jest balkonik, wózek inwalidzki i specjalna nakładka na toaletę oraz krzesło toaletowe. Nie nosi pieluszek, kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne. W nocy też śpi spokojnie, bez zakłóceń. Raz w tygodniu do kąpieli przychodzą służby medyczne. Dobrze widzi, słyszy i mówi bez zakłóceń, podane posiłki spożywa samodzielnie. Należy dopilnować aby podopieczna piła odpowiednią ilość płynów. Z reguły jest spokojna, zdystansowana , czasami podejrzliwa. Mąż podopiecznej jest od pewnego czasu na stałe w domu opieki.

Starsza Pani dwa razy w tygodniu przebywa domu dziennego pobytu. We wtorki przez cały dzień a w piątki od 8.00 do 15.00. W tym czasie opiekunka ma wolne. Poza tym córka podopiecznej organizuje dużo „wypadów” na miasto oraz np. do muzeum.

Do dyspozycji opiekunki przygotowany został pokój z balkonem. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. Jest dostęp do Internetu. Na miejscu jest rower. Miejsce pobytu to domek jednorodzinny z ogródkiem. Jeżeli opiekunka ma prawo jazdy, na zakupy może udać się samochodem, w innym przypadku albo rowerem albo na piechotę. Sklepy są niedaleko domu. Na miejsce zlecenia do osoby starszej,  najlepiej dojechać dużym autokarem do Mönchengladbach skąd odbierze opiekunkę córka podopiecznej.

Od opiekunki oczekujemy dobrej lub bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece z osobami chorymi na demencję.

Premia wakacyjna

Jeśli przepracujesz 30 dni na zleceniu w Niemczech między 15 lipca a 14 września, dodatkowe 100 EUR netto będzie Twoje! Jeśli przepracujesz 50 dni, to otrzymasz aż 150 EUR !

Nawet 150 EURO NETTO premii za pracę w wakacje – ruszamy z naszą wakacyjną akcją!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5752.

Powrót do ofert pracy