Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Schwerte
  • Kod pocztowy: 58239
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczna choruje na demencję. Problemy z pamięcią nie są tak znaczące jak jej stany depresyjne i huśtawki nastroju. Najprawdopodobniej nie może się pogodzić z faktem, że jej córki się nią nie opiekują na co dzień a odwiedzający ją przyjaciel z sąsiedztwa po wizycie idzie do swojego domu. Jest wtedy smutna i niezadowolona. Trudno ją przekonać do spędzania czasu np. grając w gry towarzyskie.

W codziennych czynnościach pielęgnacyjnych jak mycie, przebieranie trzeba jej towarzyszyć. Po przebytym złamaniu kręgosłupa, w wyniku osteoporozy i artrozy niepewnie się porusza. Zazwyczaj z pomocą laski oraz rolatora. Należy podać jej rękę przy siadaniu i wstawaniu. W łazience są specjalne uchwyty. Z toalety korzysta samodzielnie, profilaktycznie nosi wkładki. Pani jest bardzo czysta, mocno dba o higienę, układa sama włosy, maluje brwi.

Noce – czasami „buszuje po mieszkaniu” ale nie wymaga to interwencji opiekunki, w najgorszym przypadku może zbudzić opiekuna hałasem.

Pracy nie ma dużo. Czas wolny jest uregulowany. Córka raz w tygodniu w sobotę przywozi duże zakupy a przyjaciel podopiecznej przywozi pieczywo oraz bieżące zakupy. Rodzina jest bardzo miła.
Podopieczna jest apodyktyczna i absorbująca ale raczej przez to, że bardzo chce dbać o wszystkich. Cały czas pyta opiekunkę czy nie jest głodna albo czy nie chce czasem odpocząć itp.

Od opiekuna oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego.

To zlecenie dla osób niepalących papierosy.

Premia Wielkanocna

Jeżeli zostaniesz na zleceniu do 26 kwietnia 2019 gwarantujemy premię w wysokości 200 EUR netto za dni świąteczne 19, 21 i 22 kwietnia.Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 7083.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork