Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1450 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Köngen
  • Kod pocztowy: 73257
  • Długość zlecenia: 12 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opiekujemy się 85-letnią seniorką, która choruje na fibromialgię. Choroba wiąże się miedzy innymi z bólami mięśni, uczuciem wyczerpania i zesztywnieniem stawów. Chód podopiecznej jest chwiejny i niepewny. W znacznym stopniu zależy od kondycji i samopoczucia w danym dniu. Starsza pani korzysta z pomocy rollatorka. Wymaga również drobnego wsparcia podczas wstawania i siadania – wystarczy podać rękę, podtrzymać.

Do zadań opiekunki należy między innymi dbanie o higienę osobistą podopiecznej, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, pomoc w zmianie pieluchomajtek. Wspieramy podopieczną w różnych codziennych czynnościach, również tych, związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego.

Starsza Pani budzi się od czasu do czasu w nocy. Należy pomóc jej wtedy w skorzystaniu z toalety i zaprowadzić z powrotem do łóżka.

Opiekunka mieszka wraz z podopieczną i jej mężem (jest całkowicie samodzielny, wcześniej sprawował opiekę nad żoną) w jednym z mieszkań domu wielorodzinnego. Do swojej dyspozycji ma umeblowany pokój. Toaleta i łazienka są do wspólnego użytku. Sklepy są w pieszym zasięgu. Na miejscu jest również rower do dyspozycji opiekunki.

Od kandydatów aplikujących na powyższe zlecenie oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi.

Zostań z nami na zleceniu 3 miesiące, a otrzymasz dodatkową premię wakacyjną do 150 EUR na rękę.

Nawet 150 EURO NETTO premii za pracę w wakacje – ruszamy z naszą wakacyjną akcją!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6063.

Powrót do ofert pracy