Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Urbach
  • Kod pocztowy: 73660
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Opiekujemy się 73 letnim Panem. Nasz podopieczny jest osobą całkowicie sprawną psychicznie. Ze względu na dializy, którym poddaje się 3 razy w tygodniu, jest nieco osłabiony i czasem bywa rozdrażniony. Jego chód jest niepewny, ale poza asekuracją i nadzorem ze strony opiekuna, nie wymaga specjalnego wsparcia podczas poruszania się. Dializy odbywają się 3 razy w tygodniu i trwają od 12:00 do 16:30. Podopiecznego należy podrzucić samochodem i odebrać po zabiegu.

Opiekun pomaga starszemu panu podczas porannej i wieczornej toalety, gdy korzysta z prysznica (lubi dbać o higienę osobistą) oraz gdy się przebiera. Wspiera go w codziennych czynnościach i prowadzi jego gospodarstwo domowe. Senior lubi dobrą kuchnię. Mile widziana osoba, która chętnie przygotowuje smaczne posiłki.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy na zleceniu

Opiekun mieszka wraz z podopiecznym w jego domu jednorodzinnym z tarasem, trawnikiem i małym ogródkiem warzywno-kwiatowym. Do swojej dyspozycji ma umeblowany pokój z dostępem do Internetu. Jest osobna łazienka i osobna toaleta. Sklepy są w pobliżu. Na zakupy można się wybrać pieszo lub podjechać samochodem. Na miejscu jest również rower do dyspozycji opiekuna. W wolnym czasie można wybrać się na wycieczkę po okolicy. Przerwy na odpoczynek i regenerację warto omówić na miejscu z podopiecznym i rodziną.

Wymagania wobec opiekuna

Od opiekuna oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz prawa jazdy (na miejscu jest do dyspozycji samochód z automatyczną skrzynią biegów). Poszukujemy osoby, która nie pali papierosów. Mile widziany również dodatkowy atut w postaci zdolności kulinarnych.

Premia Świąteczna !

Dodatkowa premia za Wigilię i 2 dni świąt Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Za każdy z tych dni otrzymasz dodatek świąteczny w wysokości 85 EUR brutto.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5857.

Powrót do ofert pracy