Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Kirchheim unter Teck
  • Kod pocztowy: 73221
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobiety
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Nasze podopieczne są siostrami. Starsza z pań ma większe problemy ze zdrowiem. Choruje na serce, miewa duszności po większym wysiłku i jest niewidoma. Porusza się samodzielnie, wymaga jedynie wsparcia przy wstawaniu i siadaniu – wystarczy podać jej rękę i podtrzymać. Starsza pani w pełni kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne. Nie wymaga pomocy podczas porannej i wieczornej toalety, czy kąpieli. Te czynności łącznie z ubieraniem i rozbieraniem przejmuje jej siostra. Służby medyczne przychodzą zakładać bandaże na nogi. Noce są spokojne, nawet, gdy podopieczna się przebudzi, nie wymaga pomocy opiekunki. Podopieczna ma 92 lata. Ma drobną budowę ciała – przy wzroście 160 cm waży 56kg.

Jej młodsza siostra ma 90 lat. Jest po operacji wszczepienia sztucznych protez stawów biodrowych. Nie ma problemów z poruszaniem się. Wszystkie codzienne czynności wykonuje samodzielnie, a dodatkowo opiekuje się siostrą. Obie panie preferują kuchnię wegetariańską. Opiekunka powinna przygotowywać świeże, lekkie i zdrowe posiłki bezmięsne.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy na zleceniu

Siostry mieszkają w domu jednorodzinnym. Opiekunka ma do swojej dyspozycji umeblowany pokój, osobną łazienkę i toaletę. Wkrótce na zleceniu będzie można korzystać z Internetu (WiFi). Sklepy są w pobliżu. Na zakupy można wybrać się pieszo lub podjechać autem. Na miejscu jest samochód z automatyczną skrzynią biegów do dyspozycji. Obie panie nie wymagają stałej opieki i obecności opiekunki, dlatego czas wolny jest dobrze uregulowany. Codzienne przerwy popołudniowe oraz dłuższe przerwy na regenerację i odpoczynek warto omówić na miejscu z seniorkami.

To zlecenie dla opiekunki, która chętnie prowadzi dom – sprząta, odkurza, gotuje, zajmuje się praniem i prasowaniem. Panie nie wymagają szczególnej opieki, dlatego na miejscu dobrze sprawdzi się osoba, która lubi rolę gospodyni domowej.

Wymagania wobec opiekunki

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz czynnego prawa jazdy. Mile widziana odpowiedzialna i samodzielna osoba, która lubi dbać o ład, czystość i porządek oraz chętnie zajmuje się domem.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6148.

Powrót do ofert pracy