Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Klein Schwansee
  • Kod pocztowy: 23942
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę ?

Naszą podopieczną jest 93-letnia seniorka, która cierpi na artrozę i ma drobne problemy z poruszaniem się. Po mieszkaniu chodzi z laską spacerową, a na zewnątrz z chodzikiem. Starsza pani wymaga pomocy podczas mycia, ubierania, zmiany wkładek higienicznych lub pieluszkomajtek. Każdego dnia w domu podopiecznej pojawiają się niemieckie służby medyczne – przejmują obowiązki związane z podawaniem leków i poranną toaletą. Seniorka samodzielnie spożywa posiłki. Nie ma problemów ze wzrokiem, słuchem i porozumiewaniem się. Jest w pełni sprawna intelektualnie. Noce są spokojne. Podopieczna nie przerywa snu opiekunki.

Seniorka ma wiele zainteresowań, lubi muzykę, chętnie śpiewa, prowadzi rozmowy, czyta, ogląda telewizję, gra w gry planszowe. Jest bardzo miłą, spokojną i bezkonfliktową osobą.

Warunki mieszkaniowe i organizacja zlecenia

Opiekunka mieszka wraz z podopieczną w jej domu jednorodzinnym. Do swojej dyspozycji ma umeblowany pokój. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. Dom otacza ogród warzywno-owocowy. Na miejscu nie ma możliwości instalacji Internetu. Czas wolny jest dobrze uregulowany. Podopieczna nie wymaga stałej obecności opiekunki w domu. Raz w tygodniu przychodzi osoba, która spędza czas z seniorką, gdy opiekunka korzysta z dłuższej przerwy na odpoczynek i regenerację. Raz w tygodniu dostarczane są również zakupy przez bliskich starszej pani, którzy są bardzo mili i pomocni. Wspierają opiekunkę w różnych zadaniach związanych z opieką i prowadzeniem domu.

Wymagania wobec opiekunek

Od opiekunek, które są zainteresowane powyższą ofertą oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5828.

Powrót do ofert pracy