Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Heidelberg/Heilbronn
  • Kod pocztowy: 74821
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Seniorka mieszka w małej, malowniczej miejscowości. Okolicę otaczają pola, lasy i pagórki. To sielankowe miejsce z dala od zgiełku dużych miast gwarantuje spokój, ciszę, piękne krajobrazy i bezpośredni kontakt z naturą. Dni mijają tu w ustalonym rytmie – pobudka około 8:00, czas na przypomnienie starszej pani o zażyciu leków i poranną toaletę. O 9:00  pora na śniadanie. Następnie przechodzimy do codziennych zadań związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego. Obiad w samo południe. Po posiłku czas na przerwę i regenerację sił. Później kawa i słodki dodatek (ciasto/herbatniki/ciasteczka). To czas na pogawędkę, obejrzenie ciekawego programu w telewizji, czy też zagranie w grę planszową. O 18:00 opiekun/opiekunka podaje kolację. Podopieczna kładzie się spać około 21:00.

Starsza pani jest w dobrej kondycji fizycznej, większość codziennych czynności wykonuje samodzielnie.  Porusza się za pomocą chodzika, nosi wkładki higieniczne dla pewności, spokojnie przesypia noce. Na tym zleceniu opiekunka/opiekun nie musi posiadać szczególnych umiejętności związanych z opieką.

Dla opiekunki/opiekuna przygotowano i umeblowano osobny pokój. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. Na zakupy można wybrać się pieszo, dostępnymi środkami komunikacji lub pojechać razem z rodziną podopiecznej.

Od kandydatów/ kandydatek aplikujących na powyższą ofertę oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Mile widziana osoba, która ceni sobie kontakt z naturą, spokój i harmonię panującą w urokliwych małych miejscowościach.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6754.

Powrót do ofert pracy