Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Bottrop
  • Kod pocztowy: 46236
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Naszym podopiecznym jest 91-letni pan, który choruje na niedokrwienie mięśnia sercowego i nadciśnienie. Ma problemy z krążeniem. W domu porusza się za pomocą chodzika, a na spacerach dla bezpieczeństwa korzysta się z wózka inwalidzkiego. Nie ma klasycznego transferu, czy podnoszenia. Po spacerach senior ucina sobie drzemkę, a opiekunka może korzystać z wolnego czasu i odpocząć. Czas na przerwy jest dobrze uregulowany. Do obowiązków opiekunki należy między innymi wsparcie w higienie oraz ubieraniu i rozbieraniu podopiecznego. Dodatkowo dbanie o czystość i porządek, prowadzenie gospodarstwa domowego i przygotowywanie posiłków. Dla pewności podopieczny nosi wkładki higieniczne. Samodzielnie korzysta z toalety. Noce są spokojne. Codzienne obowiązki rozpoczynają się około 8:00 rano – podajemy panu kawę. To nieodzowny, poranny rytuał. Podopieczny jest raczej samodzielny i sprawny psychicznie. Nie wymaga aktywizacji, czy też angażowania w codzienne obowiązki, gdyż sam znajduje sobie różne zajęcia. Starszy pan nie stosuje żadnej specjalnej diety, jednak warto skonsultować wcześniej, co przygotować na obiad i poznać nawyki i preferencje żywieniowe seniora.

Warunki mieszkaniowe

Opiekunka mieszka wraz z podopiecznym w jednym z mieszkań domu wielorodzinnego. Do swojej dyspozycji ma umeblowany pokój. Można korzystać z Internetu. Toaleta i łazienka jest wspólna. Sklepy są w pobliżu. Można pójść pieszo lub podjechać samochodem, który jest do dyspozycji na miejscu.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz czynnego prawa jazdy. Opiekunka jeździ z podopiecznym do lekarza, na zakupy, na pocztę itp. Wszystkie punkty, gdzie podjeżdża się samochodem są w najbliższej okolicy.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 68 372 39 43 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5458.

Powrót do ofert pracy