Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1400 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Tuttlingen
  • Kod pocztowy: 78532
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nasza podopieczna ma 87 lat i drobne problemy z sercem, jest sprawna fizycznie i cieszy się dobrą kondycją psychiczną. Nie ma problemów z pamięcią, poruszaniem się, kontrolą potrzeb fizjologicznych. Wszystkie czynności pielęgnacyjne wykonuje samodzielnie. Bardzo dba o higienę osobistą i przywiązuje wagę do zdrowego stylu życia. W jej diecie królują warzywa i ryby, świeże, pełnowartościowe produkty. Seniorka nie wymaga typowej opieki, to zlecenie, gdzie głównie towarzyszymy starszej Pani podczas zakupów, wyjść do kawiarni, spotkań z rodziną i przyjaciółmi oraz wycieczek i małych wypadów.

Seniorka jest bardzo sympatyczną, rozmowną, aktywną i oczytaną osobą. Na tym zleceniu niezbędne jest posiadanie czynnego prawa jazdy (na miejscu jest samochód z automatyczną skrzynią biegów) oraz bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.

Dla opiekunki/opiekuna przygotowano osobny pokój z oddzielną łazienką oraz toaletą. Na miejscu można korzystać z Internetu (WiFi). Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym z małym ogródkiem kwiatowym i trawnikiem. Poszukujemy kandydatki/kandydata, która/y nie pali papierosów. Czas wolny dobrze uregulowany – podopieczna nie wymaga stałej obecności opiekuna/opiekunki w domu.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6745.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork