Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Denkendorf
  • Kod pocztowy: 73770
  • Długość zlecenia: 8
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczni są małżeństwem. Mieszkają w domku wielorodzinnym z ogródkiem. Podopieczna ze względu na artrozę nóg i pleców niepewnie się porusza do tego jest bardzo osłabiona. Wiele czynności wykonuje chętnie sama ale pomoc opiekuna jest niezbędna. Trzeba jej pomóc w myciu, ubieraniu się i asekurować w chodzeniu, siadaniu i wstawaniu. Do dyspozycji ma rolator, są specjalne uchwyty w łazience oraz nadstawka nad toaletę. Nie nosi pieluszek. W nocy śpi spokojnie. Przygotowane dla niej posiłki powinny być rozdrobnione. Podopieczna źle widzi i słyszy, trzeba mówić wyraźnie, powoli i głośno.

Jej małżonek choruje na serce, jest osłabiony. Wszystkie czynności związane z higieną, ubieraniem się odbywają się z pomocą opiekuna. Potrafi sam wstać i usiąść, chodzi z pomocą rolatora. Starszy Pan nosi profilaktycznie pieluszki. Dwukrotnie w ciągu dnia służby medyczne przychodzą do podania lekarstw. Pan cierpi na lekką demencję, jest zmieszany, łatwo się denerwuje, lubi mieć wszystko pod kontrolą. Czasami mruczy pod nosem z niezadowolenia.

Na zlecenie powinna przyjechać opiekunka/opiekun z doświadczeniem i dużą dawką empatii. Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego. W opiece nad starszym państwem bardzo pomocna jest rodzina mieszkająca na miejscu.

Na miejscu dla opiekuna został przygotowany pokój z dostępem do Internetu , wspólna łazienka oraz toaleta. Sklepy są w pobliżu. Czas wolny codziennie od 13.00 do 14.00.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 012 659 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6998.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork