Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Sttutgart
  • Kod pocztowy: 70 173
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Starsza Pani jest osoba sympatyczną oraz spokojną. Pomimo, iż jest prawie niewidomą to sama sobie daje radę z myciem, ubieraniem i korzystaniem z toalety. Profilaktycznie nosi wkładki higieniczne. Ma bardzo dobrą orientację w domu i nie ma problemu  z poruszaniem się. Nie ma też wstawania w nocy. Oczywiście to , że jest prawie samodzielna nie oznacza, że nie trzeba  jej dopilnować. Trzeba jej np.wysuszyć włosy i uczesać. Oprócz tego do zadań opiekunki należy również zmiana plastrów przeciwbólowych oraz kremowanie podopiecznej, ponieważ ma bardzo suchą skórę. Starsza Pani jest dietetykiem (nie je produktów mlecznych, raczej produkty bio albo ze soi). Podopieczna lubi po obiadku spacerować. Dodatkową chorobą jest przewlekła obturacyjna choroba płuc i parkinson.

Warunki bytowe oraz organizacja pracy na miejscu

Opiekuna ma do swojej dyspozycji pokój.  Toaleta i łazienka są do wspólnego użytku. Sklepy są w pobliżu, można pojechać samochodem. Nie ma problemu z czasem wolnym. 2 razy w tygodniu po cztery godziny oraz każdego dnia po obiadku 2 godziny.Podopieczna ma córkę ale rzadko ją odwiedza. Raczej to jest kontakt telefoniczny.

Wymagania
Bardzo ważne jest żeby opiekunka posiadała prawo jazdy i znajomość języka  niemieckiego w stopniu komunikatywnym.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 65 520 47 18 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6264.

Powrót do ofert pracy