Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1400 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Ehingen
  • Kod pocztowy: 89589
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczni

Nasi podopieczni są małżeństwem. Mimo, iż starsi państwo są po 90-tce, oboje cieszą się stosunkowo dobrą kondycją fizyczną i psychiczną. Seniorka choruje na artrozę i osteoporozę. Jej stan waha się w zależności od kondycji danego dnia. Bywa osłabiona, zmęczona i senna. Najczęściej wymaga jedynie drobnego wsparcia podczas czynności związanych z codzienną higieną oraz pomocy przy ubieraniu/rozbieraniu się.  Jej mąż jest całkowicie samodzielny. Nie wymaga szczególnej pomocy. Opiekunka zajmuje się głównie prowadzeniem gospodarstwa domowego, jeździ samochodem, wspiera seniorów w codziennych czynnościach.

Podopieczni nie noszą pieluszek ani wkładek higienicznych. W pełni kontrolują swoje potrzeby fizjologiczne. Nie ma pracy nocnej na zleceniu. Nawet, gdy podopieczni się budzą, nie wymagają wsparcia opiekunki. Samodzielnie korzystają z toalety.

Starsi państwo nie są osobami, które wymagają stałej uwagi opiekunki. W ciągu dnia zajmują się swoimi sprawami, znajdują sobie zajęcia. Poświęcają czas na czytanie lub przebywają w ogrodzie. Lubią też przejażdżki samochodem, spacery po lesie i wyjścia do restauracji.

Podopieczni mieszkają w domku jednorodzinnym z ogrodem. Dla opiekunki przygotowano osobny pokój. Toaleta i łazienka jest do wspólnego użytku. Czas wolny jest dobrze zorganizowany. Rodzina podopiecznych chętnie przejmuje opiekę, gdy opiekunka wychodzi na przerwy.

Kilka razy w tygodniu jeździmy z podopiecznymi na obiad do restauracji. Nie trzeba codziennie gotować. Jeśli wypadnie dzień, w którym nie wychodzimy na obiad, wystarczy w porze obiadu przygotować prosty posiłek, przekąskę.

Synowie angażują się w opiekę nad rodzicami. Wspierają opiekunkę w jej codziennych zadaniach. Na miejscu korzysta się z samochodu z automatyczną skrzynią biegów. Poszukujemy opiekunki, która zna dobrze język niemiecki i posiada czynne prawo jazdy. Jeśli opiekunka nie jeździła wcześniej samochodami z automatyczną skrzynią biegów – jeden z synów przyuczy ją do prowadzenia tego typu samochodu.

Premia wakacyjna

Jeśli przepracujesz 30 dni na zleceniu w Niemczech między 15 lipca a 14 września, dodatkowe 100 EUR netto będzie Twoje! Jeśli przepracujesz 50 dni, to otrzymasz aż 150 EUR !

Nawet 150 EURO NETTO premii za pracę w wakacje – ruszamy z naszą wakacyjną akcją!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6323.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork