Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1400 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Detmold
  • Kod pocztowy: 32756
  • Długość zlecenia: do 3 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nasza podopieczna ma 90 lat. Jest całkowicie sprawna psychicznie, nie ma demencji, nie ma kłopotów z pamięcią. Główne ograniczenia to słaby wzrok i drobne problemy z mobilnością. Chód seniorki jest nieco chwiejny i niepewny. Korzysta z pomocy chodzika. Do zadań opiekunki/opiekuna należy wsparcie starszej pani podczas wykonywania codziennych czynności oraz dbanie o czystość i porządek w domu. Opiekun/ka organizuje również zakupy, przygotowuje posiłki, jeździ z seniorką do lekarza. Podopieczna ma problem z kontrolowaniem swoich potrzeb fizjologicznych, cierpi na nietrzymanie moczu i nosi pieluszkomajtki. Miewa też trudności z regularnym wypróżnianiem. Należy zadbać o to, aby jej dieta była odpowiednio zbilansowana i bogata w produkty, dzięki którym problem z zaparciami zniknie. Ważny jest również regularny ruch, np. spacer.

Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem. Dla opiekunki/opiekuna przygotowano osobny pokój. Na miejscu można korzystać z Internetu (WiFi), jest też rower i samochód z automatyczną skrzynią biegów. Sklepy są nieco oddalone, dlatego warto podjechać autem na zakupy.

W domu nie wolno palić papierosów. Poszukujemy osoby niepalącej z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego oraz prawem jazdy. Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i niesamodzielnymi oraz zdolności kulinarne.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6696.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork