Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Höxter
  • Kod pocztowy: 37671
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Seniorka, którą się opiekujemy choruje na demencję, nadwagę oraz jaskrę i zwyrodnienie plamki żółtej oka. Problemy ze wzrokiem jednocześnie nieco ograniczają jej mobilność. Nie porusza się swobodnie, a nadwaga, osłabienie i niepewny chód dodatkowo utrudniają aktywność. Wymienione ograniczenia nie stanowią jednak dla niej przeszkody nie do pokonania na co dzień. Starsza Pani uwielbia spacery, jest to obowiązkowy punkt każdego dnia. Lubi prowadzić rozmowy lub oglądać telewizję wraz z opiekunem/opiekunką.

Podopieczna wymaga wsparcia podczas wykonywania codziennych czynności związanych z higieną ciała, korzystaniem z toalety. Służby medyczne przejmują podawanie leków oraz kropli do oczu. Opiekun/opiekunka pomaga pani w codziennym funkcjonowaniu oraz zajmuje się prowadzeniem domu.

Starsza Pani mieszka w domku jednorodzinnym. Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre. Dla osoby, która przejmie opiekę nad seniorką przygotowano osobny pokój z sypialnią. Jest tez oddzielna toaleta. Na miejscu można korzystać z Internetu, jest też rower do dyspozycji opiekuna/opiekunki oraz samochód z manualną skrzynią biegów. Posiadanie prawa jazdy jest niezbędne na tym zleceniu. Sklepy są nieco oddalone, rower lub samochód ułatwiają zorganizowanie zakupów. Samochodem podwozimy seniorkę do lekarza, dentysty itp.

Od opiekunki/opiekuna oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego. Poszukujemy kandydata/kandydatki który/a nie pali papierosów.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6788.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork