Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Grevenbroich
  • Kod pocztowy: 41515
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej,

Nasza podopieczna – 91letnia seniorka choruje na lekką demencję starczą i zakrzepicę płucną, która niedawno została u niej zdiagnozowana. Postawiona diagnoza, tłumaczy  pogorszenie się stanu zdrowia podopiecznej min.uciążliwy kaszel, zmęczenie i spuchnięte nogi. Córka zdecydowała aby po powrocie ze szpitala do matki co rano i wieczór przychodziły służby medyczne do zakładania i zdejmowania specjalnych rajstop uciskowych a dwa razy w tygodniu do kąpieli. Pani nosi pieluszki na noc ale w ciagu dnia należy zaprowadzać ją do toalety , dbać aby siedząc miała wyżej uniesione nogi, tak aby bardziej nie puchły. Mieszkanie jest w pełni przystosowane do stanu zdrowia podopiecznej. Jest specjalistyczne łóżko rehabilitacyjne, zarówno łazienka jak i toaleta są dostosowane do osób starszych. Pani porusza się za pomocą balkonika. We wtorki i czwartki służby medyczne przychodzą na specjalną 20 minutową rehabilitację. Starsza Pani spokojnie przesypia noce. Nie jest wybredna  w jedzeniu, chętnie je warzywa, owoce i świeżo ugotowane posiłki. Podopieczna dobrze widzi, słyszy i rozumie co się do niej mówi. Chętnie gra w domino, czyta lektury, wychodzi na spacery z opiekunką ale czasami lubi pobyć sama, we własnym towarzystwie. Kiedyś uczyła religii. Jest matką sześciorga dzieci.

Warunki bytowe opiekunki

Opiekunka ma do swojej dyspozycji pokój, z telewizorem. Łazienka i toaleta do wspólnego użytku. Można wykonywać tanie połączenia do Polski oraz korzystać z dostępu do Internetu. Na czas wolny opiekunki od 14.00 do 15.30, do starszej  Pani przychodzą dzieci, które chętnie spędzają z nią czas. Na zakupy można wybrać się piechotą lub na rowerze. Opiekunka cztery razy w tygodniu gotuje posiłki  dla trzech osób, dla niej, podopiecznej i syna lub córki, które regularnie przychodzą do mamy na zmianę. Opiekunka może palić papierosy na zewnątrz domu. Dzień jest dobrze rozplanowany, o 9.00 śniadanie, 12.30 obiad, 19.00-19.30 kolacja.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4027.

Powrót do ofert pracy