Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1650 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Husum
  • Kod pocztowy: 25813
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczny mieszka razem ze swoja żoną w domku jednorodzinnym z ogrodem. Żona podopiecznego jest w pełni samodzielna i do tego bardzo pracowita. Dba o ogród oraz dom – lubi ład i porządek. Czasami trzeba na nią uważać, aby się nie przepracowała, zdaniem opiekunek za dużo na siebie bierze.

Mąż starszej Pani to osoba, która wymaga naszej opieki. Pan ma 85 lat i choruje na parkinsona, praktycznie cały drży, w ostatnim czasie doszła do tego silna demencja. Ma problemy z orientacją w czasie i przestrzeni, nie jest agresywny. Komunikacja z seniorem jest bardzo ograniczona, gdy ma słabszy dzień praktycznie nie kontaktuje, trudno się z nim porozumieć.

Starszy Pan jest po złamaniu kości udowej, przebywał przez pewien czas w szpitalu. Po powrocie do domu stał się pacjentem leżącym. W domu są niezbędne sprzęty, które ułatwiają pracę na zleceniu m.in. łóżko rehabilitacyjne oraz podnośnik z chustą. Wszystkie czynności związane z myciem, przebieraniem, podnoszeniem, zmianą pieluszkomajtek wymagają pomocy opiekunki i są wykonywane w łóżku.

Noce starszy pan przesypia zazwyczaj spokojnie. Ze względu na brak kontroli nad potrzebami fizjologicznymi należy regularnie zmieniać Panu pampersy lub podkładać basen sanitarny. Pacjent nie jest w stanie samodzielnie udać się do toalety.

Do domu przychodzi regularnie raz w tygodniu dodatkowa pomoc, to pani z Polski, która jest traktowana jak członek rodziny. Robi większe zakupy i zajmuje się porządkami w domu.

Gotowanie obiadów przejmuje żona starszego pana. Robi to bardzo chętnie, gotowanie od zawsze sprawiało jej przyjemność.

Opiekun/ka ma bardzo komfortowe warunki mieszkaniowe. Do swojej dyspozycji ma mieszkanie o powierzchni 160 m2. Internet jest bezprzewodowy.

Czas wolny jest gwarantowany. Codzienna przerwa + z informacji od osób, które pracowały na tym zleceniu wiemy, że po uzgodnieniu z żoną podopiecznego, można mieć czasem nawet cały dzień wolny.

Od kandydatów na to zlecenie oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami z demencją.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 61 110 07 83 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6501.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork