Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Höxter
  • Kod pocztowy: 37671
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Naszą podopieczną jest 90-letnia seniorka. Starsza pani ma depresję i drobne problemy z poruszaniem się. Jej chód jest chwiejny i niepewny, korzysta z pomocy chodzika. Gdy wstaje oraz gdy chce usiąść, należy jej podać rękę, podtrzymać. Jest osłabiona fizycznie, natomiast psychicznie w pełni sprawna. Nie ma problemów ze wzrokiem, gorzej słyszy, trzeba do niej mówić głośno i wyraźnie. Opiekunka wspiera ją między innymi w czynnościach związanych z higieną ciała, ubieraniem i rozbieraniem. Podopieczna jest bardzo zadbaną kobietą. Lubi dbać o swój wygląd zewnętrzny. Ma 160 cm wzrostu i waży 60 kg. Nie stosuje żadnej specjalnej diety, ale spożywa raczej małe, wręcz bezmięsne posiłki. Preferuje owoce w formie przekąsek. Noce są spokojne. Podopieczna nie budzi opiekunki.

Do ulubionych zajęć starszej pani należą spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Seniorka lubi prowadzić długie rozmowy telefoniczne i konwersacje z opiekunką oraz przyjmowanymi gośćmi. Jest sympatyczną, rozmowną i niekonfliktową osobą. Wymaga wsparcia i motywacji w codziennych czynnościach, stara się w jak największym stopniu zachować swoją samodzielność. Jak każdy z nas potrzebuje uwagi i towarzystwa.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy na zleceniu

Opiekunka mieszka wraz z podopieczną w jej domu jednorodzinnym z małym ogródkiem kwiatowym. Do swojej dyspozycji ma umeblowany pokój oraz wyposażoną łazienkę i toaletę na osobnym piętrze domu. Na miejscu można korzystać z Internetu. Jest również samochód do dyspozycji. Ułatwi on z pewnością robienie zakupów, czy też wyjazdy do lekarza, dentysty itp.

Papierosy można palić na zewnątrz domu.

Raz w tygodniu przychodzi sprzątaczka, która pomaga w zachowaniu czystości i porządku w domu. Opiekunka może w tym czasie swobodnie korzystać z dłuższego odpoczynku, zostawiając seniorkę pod jej opieką. Podopieczna nie wymaga stałej obecności opiekunki w domu.

Wymagania wobec opiekunki

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego. Poszukujemy cierpliwej i odpowiedzialnej opiekunki z doświadczeniem w opiece osób starszych i niesamodzielnych.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 61 110 07 83 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5913.

Powrót do ofert pracy