Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1450 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Bietigheim-Bissingen
  • Kod pocztowy: 74321
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis zlecenia

Nasi podopieczni są równolatkami, oboje mają 89 lat. Seniorka choruje na Parkinsona (łagodna postać), waży 65kg i ma 152 cm wzrostu. Ze względu na schorzenia ma trudności z poruszaniem się. Korzysta z pomocy wózka inwalidzkiego. Starcza jej sił, aby samodzielnie przesiąść się na wózek oraz podnieść się i stać bez asekuracji. Starsza pani dla bezpieczeństwa nosi pieluchomajtki. Nie ma problemów ze wzrokiem i słuchem, komunikacja przebiega bez zakłóceń.

Mąż podopiecznej jest po udarze. Minęło już 6 lat, jednak powikłania dają mu się we znaki do dziś. Jednostronny paraliż utrudnia mu codzienne funkcjonowanie. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Podobnie jak żona – siada i wstaje samodzielnie, jednak dla bezpieczeństwa opiekunka/opiekun asekuruje go, aby nie utracił równowagi. Pan również nosi pieluchomajtki.

Personel Diakonie przejmuje przygotowanie leków i zadania związane z utrzymaniem higieny osobistej starszego pana. Zajmują się również ranami u podopiecznego – dezynfekują, zmieniają opatrunki. Opiekun/opiekunka pomaga seniorce się umyć i ubrać.

Seniorzy starają się zachować samodzielność i niezależność. Nie oczekują, że opiekunka/opiekun będzie ich wyręczać w każdej czynności. Starszy pan bywa uparty i trzeba spokojnie i cierpliwie do niego podchodzić. Oboje lubią oglądać telewizję, grać w gry planszowe i prowadzić rozmowy na różne tematy. Mieszkają w domu jednorodzinnym z małym ogródkiem kwiatowym i trawnikiem.

Opiekun/opiekunka ma swój własny, umeblowany pokój oraz osobną łazienkę i toaletę. Można korzystać z Internetu. Na miejscu jest rower. Czas wolny – przerwa popołudniowa oraz dłuższy czas na odpoczynek 2 razy w tygodniu.

Ofertę kierujemy do opiekunek/opiekunów osób starszych, które/którzy znają język niemiecki na poziomie komunikatywnym. Poszukujemy osoby, która nie pali papierosów.

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!

Na opiekunkę/opiekuna czeka małżeństwo. Premia Wielkanocna.

Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6476.

Powrót do ofert pracy