Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Kirchheim unter Teck
  • Kod pocztowy: 73265
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opieka nad starszym Panem

Nasz podopieczny ma 86 lat i choruje na Parkinsona. Przy wzroście 175 cm waży 54 kg. Ze względu na sztywność mięśni i ogólne osłabienie ma problemy z poruszaniem się. Na miejscu jest chodzik, balkonik, łóżko rehabilitacyjne, a w łazience zamontowano uchwyty, aby poprawić bezpieczeństwo podczas kąpieli. Starszy Pan wymaga pomocy podczas porannej i wieczornej toalety, kąpieli, ubierania, rozbierania, wstawania z łóżka i różnych codziennych czynności. Potrafi samodzielnie spożyć posiłki. Wymaga drobnego wsparcia po skorzystaniu z toalety. Nie nosi pieluchomajtek. W pełni kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne. Nie ma regularnej pracy nocnej na zleceniu. Podopieczny z reguły przesypia spokojnie całą noc. Bardzo rzadko budzi się i wymaga wsparcia opiekuna.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy

Podopieczny mieszka wraz z żoną w domku jednorodzinnym z ogródkiem. Dla opiekuna przygotowano osobny, umeblowany pokój. Na miejscu jest również rower do dyspozycji opiekunki.

Żona podopiecznego jest w pełni samodzielna. Jest dodatkowym wsparciem dla opiekuna, zajmuje się domem, organizuje zakupy, gwarantuje przejęcie opieki w czasie przerw. Zazwyczaj przejmuje przygotowanie obiadu – chociaż czasami oddaje fartuch kuchenny w ręce opiekuna, aby wszyscy spróbowali tradycyjnych polskich potraw.

Od kandydatów oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub niesamodzielnymi.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 7137.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork