Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1100 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Wernau
  • Kod pocztowy: 73249
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Osoba podopieczna

Starsza Pani ma 94 lata. Jest sprawna intelektualnie. Po operacji biodra ma problemy z poruszaniem się. Po domu chodzi z pomocą rolatorka. Mieszka w domku jednorodzinnym ale zajmuje tylko parter, nie da rady wejść na górę. Z toalety korzysta samodzielnie, wymaga tylko niewielkiej pomocy przy wstawniu i siadaniu oraz ubieraniu się. Chętnie się myje. Miewa różne nastroje, czasami bywa humorzasta ale na szczęście na krótko , szybko jej ten stan mija. Lubi oglądać telewizję, rozmawiać i modlić się.

 

Warunki bytowe, organizacja pracy na miejscu

Opiekunka ma swój pokój z łazienką, toaleta jest wspólna. Niestety nie ma mozliwości zainstalowania Internetu. Trzeba zaopatrzyć sie w specjalny STICK, który można podłączyć np. do laptopa. Czas wolny jest uregulowany. Bieżące zakupy opiekunka robi sama. Ciężkie, typu napoje -są dostarczane do domu.

Na miejsce najlepiej dojechać małym busikiem pod wskazany adres.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, łagodnego usposobienia oraz empatii.

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3229.

Powrót do ofert pracy