Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Pforzheim
  • Kod pocztowy: 75233
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nasz podopieczny

Sprawujemy opiekę nad 89-letnim Panem. W wyniku udaru doznał paraliżu prawej strony ciała. Ma problemy z poruszaniem się – wymaga wsparcia, podania ręki, podtrzymania i asekuracji. Terapia i ćwiczenia poprawiają jego stan zdrowia. Podopieczny powolutku wraca do sił i sprawności. Do zadań opiekunki należy między innymi wsparcie w codziennych czynnościach – higiena ciała, ubieranie, rozbieranie, opróżnianie woreczka cewnikowego. Senior wymaga również pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Mieszka w domu jednorodzinnym z małym ogródkiem kwiatowym i trawnikiem. Sklepy są w pieszym zasięgu. Na miejscu jest rower, będzie pomocny podczas robienia zakupów.

Opiekunka ma do swojej dyspozycji umeblowany pokój. Jest również osobna łazienka i osobna toaleta. Wkrótce będzie możliwość korzystania z Internetu na zleceniu.

Do ulubionych zajęć podopiecznego należą spacery i rozmowy. Nasz podopieczny jest bardzo sympatyczną, spokojną i towarzyską osobą.

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego. Mile widziane doświadczenie w opiece nad seniorami oraz zdolności kulinarne.

Premia wakacyjna

Jeśli przepracujesz 30 dni na zleceniu w Niemczech między 15 lipca a 14 września, dodatkowe 100 EUR netto będzie Twoje! Jeśli przepracujesz 50 dni, to otrzymasz aż 150 EUR !

Nawet 150 EURO NETTO premii za pracę w wakacje – ruszamy z naszą wakacyjną akcją!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6546.

Powrót do ofert pracy