Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Uffing
  • Kod pocztowy: 82449
  • Długość zlecenia: 6-8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznego, warunków mieszkaniowych i spraw organizacyjnych

Nasz podopieczny choruje na demencję w początkowym stadium, dobrze orientuje się w przestrzeni. Niestety coraz częściej zdarza mu się odłożyć jakiś przedmiot w inne miejsce niż dotychczas. Czasami coś schowa, a gdy nie potrafi znaleźć marudzi, denerwuje się i złości. Na kumulację tych negatywnych emocji jest tylko jeden sposób – zachowanie spokoju.

Senior myje się/kąpie samodzielnie i robi to raczej niechętnie. Potrafi się ubrać, czasami poprosi o pomoc w goleniu. Coraz częściej zdarza się, że nie kontroluje potrzeb fizjologicznych – nosi pieluchomajtki. Nie ma pracy nocnej na zleceniu, starszy pan jeśli potrzebuje to sam wstaje i nie budzi opiekunki. Służby medyczne przychodzą każdego dnia i podają seniorowi leki.

Starszy pan jest z zamiłowania piechurem. Uwielbia długie spacery z opiekunką po obiedziekondycję ma godną pozazdroszczenia. Okolica jest idealna na spacer – płaski teren i przepiękne widoki. Popołudniami starszy pan lubi grać w gry – w chińczyka lub domino.

Regularne posiłki są dla podopiecznego priorytetem. Szczególnie obiad i kolacja, które podajemy punktualnie – odpowiednio o 12:00 i 18:00. Jeśli gotowanie jest Twoją pasją, lubisz przyrządzać różne potrawy i na zleceniach kierujesz się stwierdzeniem, że droga do serca podopiecznego prowadzi przez żołądek, to oferta idealna dla Ciebie.

Warunki mieszkaniowe na zleceniu są bardzo dobre. Podopieczny mieszka w domu typu bliźniak. Dla opiekuna przygotowano osobny pokój, a właściwie osobne mieszkanko z łazienką, toaletą i dostępem do Internetu (WiFi). Na miejscu jest też rower. Większe zakupy organizuje córka podopiecznego. Podstawowe produkty spożywcze możemy zakupić w pobliskim sklepie. Śmiało można wybrać się na zakupy pieszo. Czas wolny jest bardzo dobrze zorganizowany. Dwa razy w tygodniu podopieczny przebywa w domu dziennego pobytu. Po powrocie jest zazwyczaj wyciszony i spokojniejszy, ale wraca ze spotęgowanym apetytem. Potrafi zjeść podwójną porcję posiłku.

Wymagania wobec kandydatów

Ofertę kierujemy do opiekunek i opiekunów osób starszych, którzy potrafią się dobrze posługiwać językiem niemieckim. Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami dementywnymi.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 880 222 772 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6713.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork