Szczegóły ogłoszenia

 • Termin rozpoczęcia zlecenia:
 • Miejsce pracy: Dinslaken
 • Kod pocztowy: 46537
 • Długość zlecenia: 8
 • Dostęp do Internetu: nie
 • Sklepy w pobliżu: tak
 • Płeć podopiecznego: kobieta
 • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Z opisu opiekunek będących na zleceniu

 • Pani jest słaba, porusza się z pomocą Opiekunki. Wymaga pomocy w porannej toalecie i ubieraniu się. Między posiłkami Pani siedzi albo leży- dużo śpi.
 • Podopieczna jest słaba, trzeba pomagać jej przy wstawaniu i siadaniu, ale to bardzo miła i wdzięczna osoba, to rekompensuje trudy pracy.
 • Warunki są bardzo dobre, rodzina przemiła

Nasza podopieczna to sympatyczna i spokojna osobą. Jest bardzo osłabiona i za każdy gest pomocy i wparcia ze strony opiekunki okazuje wdzięczność.

Choruje na cukrzycę, ma podwyższone ciśnienie krwi i początki lekkiej demencji, która przebiega w bardzo łagodny sposób.

Wymaga wsparcia we wszystkich czynnościach zarówno tych dotyczących higieny osobistej, poruszania się jak i prowadzenia domu. Chodzi z pomocą rolatorka albo laski.

Służby medyczne przychodzą do starszej Pani  w celu podania insuliny, przygotowania lekarstw, założenia i zdjęcia rajstop uciskowych oraz raz w tygodniu wykonują prysznic.

Przygotowane posiłki ze względu na cukrzycę starszej pani powinny być dobrze przemyślane.

Starsza pani lubi czytać, rozmawiać, grać w gry planszowe oraz chodzić do kościoła – jest dość religijna.

warunki bytowe opiekunki

Przytulny pokój z sypialnią oraz w łazienka i toaleta są do wyłącznej dyspozycji opiekunki. Na zakupy można wybrać się rowerem lub samochodem.

Czas wolny uregulowany i zagwarantowany aczkolwiek do uzgodnienia na miejscu.

Od opiekunki/opiekuna oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz prawa jazdy. Czasami trzeba zawieźć starszą panią np. do fryzjera lub na pedicure.

Tym zleceniem zajmują się nasze koleżanki z biur regionalnych z  ale również w każdym z naszych pozostałych biur otrzymacie Państwo wszelkie szczegółowe informacje.

https://www.carework.pl/kontakt/


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 504 922 687 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6805.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork