Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Donzdorf
  • Kod pocztowy: 73072
  • Długość zlecenia: 4 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczny, żona podopiecznego, mały piesek i dwie papugi czekają na opiekuna , który sprosta zadaniom związanym z opieką nad starszym panem. Oczywiście tylko 80 letni Pan wymaga opieki. Starszy pan choruje na demencję i wymaga pomocy w codziennych czynnościach związanych z ubieraniem, myciem i korzystaniem z toalety. Podopieczny lubi spacery, nie jest jednak w stanie samodzielnie pokonać dłuższych dystansów, dlatego w tym celu korzysta z wózka inwalidzkiego. Wózek trzeba pchać dlatego na tym zleceniu będzie mile widziany mężczyzna, który z pewnością lepiej sobie poradzi. W nocy bywa różnie, na chwilę obecną starszy Pan otrzymuje leki nasenne i sytuacja jest opanowana.

Na zlecenie może przyjechać osoba paląca papierosy ponieważ sam podopieczny pali nałogowo.

Dla opiekuna osób starszych zostało przygotowane odrębne mieszkano z wszystkimi wygodami min. Internetem. Podopieczny z rodziną zamieszkują dom wielorodzinny. Żona podopiecznego jest sporo młodsza i tym samym samodzielna i aktywna. W czasie wolnym opiekuna to ona przejmuje pałeczkę.

Czas wolny codziennie do uzgodnienia oraz dwa razy w tygodniu po 4 godziny.

Żona podopiecznego wraz z opiekunem jeździ samochodem na zakupy i pomaga w załatwieniu wszelkich sprawunków. Podobnie jest z przygotowaniem posiłków gdzie opiekun pomaga małżonce w gotowaniu i podaniu do stołu.

Od opiekuna/ opiekunki wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad chorymi z demencją.

Bardziej szczegółowych informacji  o tym zleceniu można uzyskać u kolegi i koleżanek w Poznaniu https://www.carework.pl/kontakt/


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 7406.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork