Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Burgwedel
  • Kod pocztowy: 30938
  • Długość zlecenia: 4 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczny to sympatyczny starszy Pan. Niedowidzi i cierpi na inkontynencję. Stara się być w miarę samodzielny ale ze względu na bardzo słaby wzrok trzeba pomagać we wszelkich czynnościach. Np. przy porannej i wieczornej toalecie, ubieraniu się. Wstaje i siada z niewielka pomocą opiekunki, wystarczy podać rękę – nie trzeba dźwigać. Powinien nosić pieluszki ale niechętnie z nich korzysta. Ma „kaczkę” Urinflasche ale bywa, że trochę nabrudzi. W domu podopiecznego jest wiele udogodnień. Specjalistyczne łóżko rehabilitacyjne, uchwyty w łazience, nadstawka nad toaletę i winda przyschodowa. Dwa razy w tygodniu przychodzą służby medyczne aby poczytać Panu odpowiednią lekturę. Wszystkie posiłki muszą być drobno pokrojone i rozdrobnione. Do starszego  Pana należy mówić głośno i wyraźnie ponieważ słabo słyszy. Noce są spokojne.

Warunki bytowe opiekunki

Własny pokój z łazienką i toaletą. Internet bezprzewodowy. Czas wolny codziennie od 12.30 do 14.30. Rodzina podopiecznego mieszka daleko ale starszy Pan może zostać sam w domu. Na zakupy można pojechać samochodem lub rowerem. Papierosy można palić na zewnątrz domu.

Wymagania

od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego. Mile widziane prawo jazdy.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6660.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork