Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1430 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Bruehl
  • Kod pocztowy: 68782
  • Długość zlecenia: 3 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Małżeństwo jest po 90 –tce obydwoje są trochę schorowani. Wynika to głównie z ogólnego osłabienia i problemami z poruszaniem się.

Starszy Pan jest dobrze zbudowany, ma 90 kg i 1,70 cm wzrostu. Większość czasu spędza leżąc lub siedząc. Krótkie dystanse pokonuje z balkonikiem. Trzeba mu jednak towarzyszyć, podtrzymać, istnieje ryzyko upadku, zachwiania równowagi. Potrafi z niewielką pomocą wstać i usiąść. Od niedawna przychodzi codziennie Pflegedienst , który pomaga starszego Pana umyć i przebrać. Aby ułatwić pielęgnację jak i transfer do dyspozycji jest winda w łazience, specjalne uchwyty, specjalistyczne łóżko, fotel, wózek inwalidzki, krzesło z toaletą. Podopieczny nosi pieluszki i ma założony cewnik. Większe potrzeby załatwia w toalecie. Noce przesypia spokojnie, gdy się przebudzi i nie potrzebuje pomocy opiekunki. Pokarmy muszą być rozdrobnione, należy zwracać uwagę aby pił odpowiednią ilość płynów. Bywa zmieszany, źle słyszy, nie wszystko rozumie, trzeba mówić głośno i wyraźnie. To spokojny i życzliwy człowiek, lubi słuchać muzyki i oglądać telewizję.

Żona podopiecznego, jest mobilna, porusza się o własnych siłach przy pomocy balkonika. Dwa razy w tygodniu przychodzi Pflegedienst do kąpieli. Nie trzyma moczu, nosi pieluszki, resztę swoich potrzeb załatwia samodzielnie w toalecie. Noce przesypia spokojnie. Ma niewielkie problemy z pamięcią. Również u pani należy przypilnować aby regularnie piła. Posiłki spożywa samodzielnie.

Chętnie ogląda telewizję i spotyka się ze znajomymi.

 

Jakie warunki bytowe ma opiekunka ?

W mieszkaniu został wydzielony niewielki pokój. Jest w nim łóżko, szafa, komoda, biurko, fotel. Łazienka i toaleta są wspólne. Widok z okna na spokojna ulicę. To zielona i ładna okolica. Niestety nie ma dostępu do Internetu. Sklepy są niedaleko, można pojechać rowerem. Na miejsce najlepiej dojechać dużym autokarem do Mannheim Hbh.

Opiekunka prowadzi całe gospodarstwo domowe, gotuje, sprząta i pierze pranie oraz załatwia bieżące sprawunki.

Oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego. Opiekunka nie powinna palić papierosów.

Premia świąteczna Wielkanoc 2017

Jeżeli zdecydujesz się na pracę z CareWork w Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny, za każdy z tych dni otrzymasz specjalny dodatek wielkanocny w wysokości 85 EUR. Łącznie daje to w sumie dodatkowe 255 EUR brutto za pracę w czasie wskazanych wyżej trzech świątecznych dni. 

 

 

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3849.

Powrót do ofert pracy