Szczegóły ogłoszenia

 • Wynagrodzenie netto: 1430 EUR netto / miesiąc
 • Termin rozpoczęcia zlecenia:
 • Miejsce pracy: Bruehl
 • Kod pocztowy: 68782
 • Długość zlecenia: 3 tygodnie
 • Dostęp do Internetu: nie
 • Sklepy w pobliżu: tak
 • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Małżeństwo jest po 90 –tce obydwoje są trochę schorowani. Wynika to głównie z ogólnego osłabienia i problemami z poruszaniem się.

Starszy Pan jest dobrze zbudowany, ma 90 kg i 1,70 cm wzrostu. Większość czasu spędza leżąc lub siedząc. Krótkie dystanse pokonuje z balkonikiem. Trzeba mu jednak towarzyszyć, podtrzymać, istnieje ryzyko upadku, zachwiania równowagi. Potrafi z niewielką pomocą wstać i usiąść. Od niedawna przychodzi codziennie Pflegedienst , który pomaga starszego Pana umyć i przebrać. Aby ułatwić pielęgnację jak i transfer do dyspozycji jest winda w łazience, specjalne uchwyty, specjalistyczne łóżko, fotel, wózek inwalidzki, krzesło z toaletą. Podopieczny nosi pieluszki i ma założony cewnik. Większe potrzeby załatwia w toalecie. Noce przesypia spokojnie, gdy się przebudzi i nie potrzebuje pomocy opiekunki. Pokarmy muszą być rozdrobnione, należy zwracać uwagę aby pił odpowiednią ilość płynów. Bywa zmieszany, źle słyszy, nie wszystko rozumie, trzeba mówić głośno i wyraźnie. To spokojny i życzliwy człowiek, lubi słuchać muzyki i oglądać telewizję.

Żona podopiecznego, jest mobilna, porusza się o własnych siłach przy pomocy balkonika. Dwa razy w tygodniu przychodzi Pflegedienst do kąpieli. Nie trzyma moczu, nosi pieluszki, resztę swoich potrzeb załatwia samodzielnie w toalecie. Noce przesypia spokojnie. Ma niewielkie problemy z pamięcią. Również u pani należy przypilnować aby regularnie piła. Posiłki spożywa samodzielnie.

Chętnie ogląda telewizję i spotyka się ze znajomymi.

 

Jakie warunki bytowe ma opiekunka ?

W mieszkaniu został wydzielony niewielki pokój. Jest w nim łóżko, szafa, komoda, biurko, fotel. Łazienka i toaleta są wspólne. Widok z okna na spokojna ulicę. To zielona i ładna okolica. Niestety nie ma dostępu do Internetu. Sklepy są niedaleko, można pojechać rowerem. Na miejsce najlepiej dojechać dużym autokarem do Mannheim Hbh.

Opiekunka prowadzi całe gospodarstwo domowe, gotuje, sprząta i pierze pranie oraz załatwia bieżące sprawunki.

Oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego. Opiekunka nie powinna palić papierosów.

Premia świąteczna Wielkanoc 2017

Jeżeli zdecydujesz się na pracę z CareWork w Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny, za każdy z tych dni otrzymasz specjalny dodatek wielkanocny w wysokości 85 EUR. Łącznie daje to w sumie dodatkowe 255 EUR brutto za pracę w czasie wskazanych wyżej trzech świątecznych dni. 

 

 

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

Zanim wyrazisz zgodę zapoznaj się z pouczeniem znajdującym się poniżej.

* ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Pouczenie:

 1. Współadministratorami danych osobowych są:
  • CareWork24 Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie [kod 00-867 Warszawa], ul. Jana Pawła II 27, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000562201, NIP 6972316254, REGON 361729081,
  • CareWork Sp. z o.o. Plus Sp. k. z siedzibą w Strzelcach Opolskich [kod 47-100 Strzelce Opolskie], ul. Henryka Pobożnego 1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000651140, NIP 7561980057, REGON 366026556,
  • GKT Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach [kod 44-100 Gliwice], ul. Dolnych Wałów 9, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000491645, NIP 6312651584, REGON 243443002,
  • GKT Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelcach Opolskich [kod 47-100 Strzelce Opolskie], ul. Henryka Pobożnego 1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000249722, NIP 7561894487, REGON 160058998,
   z którymi może się skontaktować się pisząc na adresy ich siedziby, lub pod numerem telefonu 32 336 90 60 fax:32 720 20 84
 2. Z inspektorem danych osobowych może się Pan/Pani skontaktować poprzez Tel: 32 336 90 60 lub pisząc na adres 44-100 Gliwice ul. Dolnych Wałów 9, e-mail: daneosobowe@carework.pl
 3. Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji będzie udzielona przez Panią/Pana zgoda (ART. 7 RODO) w celach, na które wyrazi Pan/Pani zgodę.
 4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie wyrażonej zgody, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.
 5. Jeżeli wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych do celów marketingowych Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane również w tym celu.
 6. Wyrażana przez Panią/Pana zgoda ma każdorazowo charakter dobrowolny jednak bez niej nie będziemy mogli informować o ofertach pracy jakie posiadamy i z jakich mógłby/by Pani/Pan skorzystać, konkursach oraz programach lojalnościowych.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej bez odrębnej zgody.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres prowadzenia działalności przez Współadminitratorów, a w przypadku wycofania zgody do momentu złożenia oświadczenia w tym przedmiocie, z zastrzeżeniem, że zaprzestanie przetwarzania danych nastąpi wyłącznie w zakresie, w jakim nastąpiło wycofanie zgody (tj. w zakresie poszczególnych celów przetwarzania danych osobowych – (rekrutacja lub marketing usług).
 9. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 10. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. lub powszechnie obowiązujących przepisów.
 11. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach dopasowania posiadanych kwalifikacji do proponowanej Pani/Panu oferty pracy oraz poprzez elektroniczne metody rekrutacji.
 12. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji Pani/Pana dane osobowe mogą być również powierzone do przetwarzania podmiotom powiązanym ze Współadministratorami lub podmiotom, którym dane przekazywane są na zasadzie powierzenia o ile jest to konieczne dla prawidłowego zrealizowania procesu rekrutacji (np. klientom poszukującym opiekuna lub partnerom którzy współpracują ze Współadministartorami przy obsłudze klientów mających zapotrzebowanie na usługi opieki).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3849.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork